Cardi B i Olivia Rodrigo ustawiają się na wspólny wypad


2021.01.21

opublikował:

Cardi B i Olivia Rodrigo ustawiają się na wspólny wypad

Cardi B zareagowała na przebój Olivii Rodrigo „Drivers License”. Pierwszy autorski singiel Rodrigo zadebiutował na szczycie Billboard Hot 100 oraz osiągnął status złotej płyty w Stanach Zjednoczonych. Łączna liczba streamów numeru wynosi już ponad sto milionów, a klip obejrzano prawie 55 milionów razy. Nic dziwnego, że od razu przykuł uwagę gwiazd. Cardi B stwierdziła, że nie ma prawa jazdy i chyba nagra kawałek o tym jak ciężko jest żyć bez prawka. Zwłaszcza gdy jest się głodnym i jest czwarta nad ranem.

Tak jak ta dziewczyna napisała piosenkę o zdobyciu prawa jazdy, tak ja chyba zrobię numer o tym jak ciężko jest żyć bez prawka. Ostatnio bardzo chciałam pojechać do McDonald’s o czwartej nad ranem, ale nie mogłam i musiałam pójść spać głodna – żaliła się Cardi B.

SPRAWDŹ TAKŻE: Olivia Rodrigo z rekordowym debiutem

Na odpowiedź nie musiała długo czekać. Świeżo upieczona posiadaczka prawa jazdy zaproponowała raperce, że może po nią przyjechać i zabrać gdzie tylko będzie chciała. Szczęśliwa Cardi od razu zaproponowała wspólny wypad do restauracji na jeden z zestawów słynnej sieci fast food. Czy to początek długiej przyjaźni?

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This