Cardi B o zatrzymaniu Offseta: „Stał się celem policji”


2018.07.25

opublikował:

Cardi B o zatrzymaniu Offseta: „Stał się celem policji”

foto: mat. pras.

Ostatnio zrobiło się głośno o zatrzymaniu Offseta, rapera związanego ze składem Migos. Artysta został zatrzymany za posiadanie broni i narkotyków, a także… niewłaściwą zmianę pasa ruchu. Do całego zdarzenia doszło w stanie Georgia w zeszłym tygodniu.

Na temat zatrzymania postanowiła się wypowiedzieć Cardi B, żona rapera. Artystka powiedziała, że jej mąż stał się celem policji tylko dlatego, że jest sławny, bogaty i odnosi sukcesy. Przyznała także, że nie wierzy w to, że jej mąż złamał prawo.

Źródła zbliżone do Cardi B twierdzą, że znaleziona przez policję broń nie należała do Offseta, ponieważ ten nie posiada żadnej broni palnej. Takie zapewnienia złożył również adwokat rapera.

Offset został aresztowany

Członek składu Migos został aresztowany za posiadanie broni, która została znaleziona w jego samochodzie. Do całego zdarzenia doszło w tamtym tygodniu w stanie Georgia. Offset ma cztery zarzuty, w tym również za posiadanie narkotyków i… niewłaściwą zmianę pasa ruchu.

Offset kiedyś już miał podobne problemy z prawem, konkretnie w 2015 roku, kiedy został aresztowany wraz z Quavo i Takeoffem. Wtedy policja znalazła u nich marihuanę i broń palną. Do całego zdarzenie doszło w tym samym stanie, w Georgii, więc raperowi grożą poważne konsekwencje.

Offset i Cardi B wzięli ślub

Przyjaciele Cardi B i Offseta twierdzili, że raper nieoczekiwanie oświadczył się swojej wybrance w sierpniu 2017 roku. Raperka bez namysłu przyjęła oświadczyny i kilka tygodni później para zawarła związek małżeński 20 września 2017 roku. – Jest tak wiele chwil, którymi dziele się ze światem, ale są też takie chwile, które chcę zachować dla siebie – napisała Cardi. – Pewnego ranka we wrześniu obudziliśmy się i postanowiliśmy wziąć ślub – dodała. Raperka potwierdziła także, że obecnie nazywa się Kiari Kendrell Cephus. Para ma już dziecko – dziewczynka ma na imię Kulture Kiari.

Raper niedawno koncertował w Polsce – wraz z Migos wystąpił na Open’erze. Podczas festiwalu skład promował swój najnowszy krążek “Culture II”, który został wydany na początku tego roku.

Polecane

Share This