Cardi B poprała polskie kobiety. TVP Info: „Odurzała mężczyzn, po seksie okradała”


2021.02.19

opublikował:

Cardi B poprała polskie kobiety. TVP Info: „Odurzała mężczyzn, po seksie okradała”

Od kilku miesięcy w Polsce trwa Strajk Kobiet. Przypomnijmy: 22 października 2020 roku Trybunał Konstytucyjny orzekł, że aborcja w przypadku uszkodzenia lub nieuleczalnej choroby płodu jest niezgodna z konstytucją. Orzeczenie wywołało ogólnopolskie strajki i manifestacje trwające do teraz. W sprawie orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego wypowiedziały się nasze rodzime gwiazdy m.in. Kayah, Nergal, Michał Szpak czy Beata Kozidrak oraz zagraniczne m.in. szwedzka piosenkarka Zara Larsson czy Miley Cyrus. Teraz do ich grona dołączyła Cardi B. Amerykańska gwiazda udostępniła zdjęcia z protestów w Polsce na swoim Twitterze.

Życzę Polsce dużo miłości i silnego głosu – napisała pod postem Cardi B.

Teraz amerykańska rapera stała się celem TVP Info, która przytoczyła słowa z jednej piosenek Cardi B. oraz wypomniała jej przeszłość, kiedy pracowała jako striptizerka, odurzała mężczyzn i okradała. Gwiazda opowiedziała o tym w trakcie jednej z transmisji na żywo na swoim Instagramie w 2019 roku. Co więcej, w dosyć kuriozalny sposób połączono Cardi B. z oskarżonym o wykorzystywanie seksualne kobiet wokalistą R Kellym oraz Rickiem Rosse, który stracił kontrakty reklamowe po tym, jak wyznał, że dosypywał kobietom pigułki gwałtu.

Cardi B. pogrzebała ubiegły rok piosenką zatytułowaną „Up”. Artystka udostępniła utwór wraz z towarzyszącym mu klipem wyreżyserowanym przez Tanu Muino. Wideo otwiera sekwencja zrealizowana na cmentarzu, w którym widzimy raperkę „grzebiącą” 2020 rok. Up” to następca wypuszczonego w sierpniu hitu „WAP” z gościnnym udziałem Megan Thee Stallion. Utwór jest także singlem zapowiadającym nowy krążek Cardi B.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This