Cardi B rozkręca nowy biznes i idzie w ślady Kardashianek


2021.04.22

opublikował:

Cardi B rozkręca nowy biznes i idzie w ślady Kardashianek

Czy po raperze-miliarderze doczekamy się raperki-miliarderki? Cardi B nie ukrywa, że przekroczenie tej astronomicznej wartości swojego majątku jest jednym z jej życiowych celów. W wywiadzie dla rozgłośni Stationhead raperka przyznała, że jedną z jej największych inspiracji zarówno muzycznych jak i biznesowych jest Rihanna.

Kiedy wchodziłam do show-biznesu i pytano mnie, kto jest moim wzorem, zawsze odpowiadałam, że nie chcę nikogo naśladować. Wtedy nie rozumiałam jeszcze reguł tej gry, wydawało mi się, że wpływ na mnie mają jedynie ludzie z najbliższego otoczenia. Dziś jestem na zupełnie innym poziomie i mam znacznie większą wiedzę oraz doświadczenie. Dziś wiem już, na kim chcę się wzorować – na Rihannie i Jayu-Z. Nie mówię tak dlatego, że chcę się komukolwiek przypodobać. To po prostu bardzo wpływowe osoby, którymi się inspiruję. Rihanna pochodzi z karaibskiego kraju, z którego pochodzą również moi rodzice. Poza tym jest prawdziwą, stuprocentową miliarderką. Ma to czego pragnę – doskonale prosperującą firmę i gigantyczne dochody. Chcę być kobietą wartą miliardy dolarów. Tego właśnie chcę – być miliarderką – zadeklarowała niedawno Cardi.

Wygląda na to, że raperka zaczyna realizować swój plan. Jej firma Washpoppin zastrzegła właśnie nazwę „Bardi Beauty” i zamierza pod tym brandem produkować kosmetyki do pielęgnacji włosów, skóry, lakiery do paznokci i perfumy. Wszystko więc wskazuje na to, że Cardi ma zamiar iść przetartą już drogą Kim Kardashian i jej młodszej siostry Kyle Jenner, których kosmetyczne marki uczyniły z nich miliarderki. Czy jej także uda się osiągnąć sukces na tym polu? Wkrótce się przekonamy.

Polecane

Share This