Cardi B zostanie politykiem?


2020.01.13

opublikował:

Cardi B zostanie politykiem?

fot. mat. pras.

Cardi B przyznała, że poważnie rozważa rozpoczęcie kariery politycznej. Raperka podzieliła się z fanami tą informacją za pośrednictwem Twittera.

Myślę, że chciałabym być politykiem. Kocham nasz rząd, nawet jeśli czasem się z nim nie zgadzam – napisała artystka. W dalszej części Cardi zauważyła, że niezależnie od tego, jaką bronią dysponuje dany kraj, do walki potrzebni są ludzie. Raperka nie napisała tego wprost, ale w kontekście jej poprzednich wpisów nietrudno zorientować się, że zwraca się do Donalda Trumpa, sugerując, że prezydent próbuje rozpętać wojnę, nie mając za sobą poparcia Amerykanów.

Czuję, że jeśli wrócę do szkoły i będę się pilnie uczyć, mam szansę wystartować w wyborach do Kongresu. Mam wiele sensownych pomysłów. Potrzebuję kilku lat szkoły, a potem będę mogła potrząsnąć stołem – zadeklarowała Cardi.

Tweety Cardi pojawiły się kilka dni po tym, jak raperka otwarcie skrytykowała Donalda Trumpa za atak na irańskiego generała Qassema Soleimaniego. – To smutne, że ten człowiek naraża Amerykanów na niebezpieczeństwo. To najgłupszy ruch jaki dotychczas wykonał – komentowała niedawno Cardi.

Polecane

Share This