Caro Emerald zagra w Polsce


2011.09.14

opublikował:

Caro Emerald zagra w Polsce

Caro Emerald – jej debiutancka płyta „Deleted Scenes From The Cutting Room” stala się multiplatynowa w większości krajów europejskich, w tym w Polsce. Przez wiele tygodni album nie schodził z list przebojów. Szczyty list przebojów okupował również największy hit Caro – „A Night Like This”.

Próbkę umiejętności koncertowych Caro można było zobaczyć w 12 edycji Tańca z Gwiazdami. Teraz polska publiczność, która pokochała Caro i jej niezwykły głos, będzie miała szansę obejrzenia i wysłuchania jej pełnego koncertu. Już 28 listopada 2011, na Torwarze w Warszawie odbędzie się jedyny w Polsce koncert Caro.

Największą muzyczną fascynacją Caro Emerald jest muzyka lat 40-tych i 50-tych. Słychać to w jej kompozycjach, mimo, że jej muzyka brzmi świeżo i nowocześnie. Piosenki Caro łączą w sobie tango, swingowe melodie, taneczny jazz, rytmy mambo, ale podane są w nowoczesny sposób. Chwytliwe kompozycje i pomysłowa produkcja sprawiają, że Caro Emerald jest jedną z najciekawszych artystek ostatnich lat.

Kariera Caro rozpoczęła się dość gwałtownie, w rodzimej Holandii. Po występie z debiutanckim singlem „Back It Up” w lokalnej stacji telewizyjnej w Amsterdamie, widzowie zasypali stację mailami i telefonami z prośbą o powtórkę. Melodyjny utwór w wykonaniu uroczej wokalistki wywołał ogromne zamieszanie. Singiel niespodziewanie stał się olbrzymim przebojem w Holandii, gdzie przez wiele tygodni utrzymywał się na listach przebojów. Kolejny utwór z płyty – „A Night Like This” ugruntował sukces Caro plasując się na szczycie list sprzedaży. Utwór został wykorzystany w kampanii reklamowej Martini.

„Deleted Scenes From The Cutting Room” to filmowy album. Oddaje to szata graficzna wydawnictwa. Piosenki podejmują uniwersalne tematy: miłość, lojalność, pożądanie, niewierność. To historia młodej kobiety żyjącej w latach 50-tych zilustrowana za pomocą muzyki i pełnych wyobraźni tekstów odnoszących się do kina tamtych lat.

Jedyny koncert w Polsce: Warszawa, Torwar, 28 listopada 2011.


Bilety w cenie od 190,00 do 500,00 PLN dostępne są na stronie www.eventim.pl

Polecane

Share This