Cerekwicka, Kupicha, Saleta, Tede i inni na Viva Comet 2010


2010.02.22

opublikował:

Cerekwicka, Kupicha, Saleta, Tede i inni na Viva Comet 2010

Kasia Cerekwicka, Kasia Wilk, Piotr Kupicha, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Przemysław Saleta, Tede, Ania Wyszkoni (na zdjęciu), Sidney Polak, Ania Wyszkoni to tylko niektórzy artyści i sportowcy, którzy wręczą nagrody zwycięzcom trzeciej edycji Viva Comet 2010. Ceremonia odbędzie się w czwartek 25 lutego 2010 w Hali Expo XXI. Relacja na żywo w Viva Polska o g. 20:00.

O statuetki walczą tacy artyści, jak Paulla, Afromental, Agnieszka Chylińska, Doda, Mezo, Mrozu, Ewa Farna, Ania Wyszkoni czy Candy Girl. W tym roku po raz pierwszy zostaną wręczone nagrody w dwóch nowych kategoriach – „Artysta 10-lecia” oraz „Przebój 1o-lecia”.

Na gali wystąpią m.in. Afromental, Mezo, Mrozu, Doda, Gosia Andrzejewicz, Sasha Strunin, Ania Wyszkoni, Ewa Farna oraz Monopol.  Co więcej, aż 12 gwiazd – w tym Doda, Piotr Kupicha, Ewa Farna, Stachursky, Kasia Cerekwicka, Liber, Doniu, Sasha Strunin i inni – wystąpi na jednej scenie muzycznej w utworze „Muzyki Moc”. Będzie to pierwsze i jedyne wykonanie piosenki.

Relację z przygotowań do Viva Comet 2010 będzie można śledzić w czterech wejściach na żywo – o godz. 16:00, 18:00, 19:00 i 19:30, w których pokazane zostaną najciekawsze momenty z czerwonego dywanu. Natomiast całą relację będą mogli zobaczyć użytkownicy profilu Viva Polska na Facebooku (www.facebook.com/vivapolska) podczas specjalnej, internetowej transmisji. Małgorzata Halber, prezenterka Viva Polska, będzie na czerwonym dywanie i zadba o to, aby internauci poznali jak najwięcej ciekawostek o przybyłych na imprezę gwiazdach.

O godzinie 20:00 rozpocznie się ponadwugodzinna ceremonia Viva Comet 2010. Galę poprowadzą prezenterzy stacji – Kasia Kępka, Dariusz „Daro” Rusin oraz Justyna Kozłowska.

Najnowsze wiadomości na temat Viva Comet 2010 można śledzić na stronie www.comety.viva-tv.pl. Już po ceremonii pojawią się tam galerie zdjęć, relacje z gali oraz filmiki z najlepszymi momentami ceremonii.

Ceremonia wręczenia nagród Viva Comet 2010 dobędzie sie 25 lutego w Warszawie.

Polecane

Share This