CGM.pl też jest zły…


2011.09.06

opublikował:

CGM.pl też jest zły…

Domagamy się potępienia i równego dostępu do wszystkich narzędzi promocji. Bo choć nasz serwis istnieje już ponad 10 lat; bo choć w ciągu ostatnich kilkudziesięciu miesięcy rozwijamy się (tak nam się wydaje) w szybkim tempie, to jednak takie CNN czy inne BBC jest jeszcze nieco większe do nas. Dlatego z zazdrością i podziwem obserwujemy skuteczne i prowadzone z wielkim rozmachem reklamowe kampanie „protestacyjne”. Też tak chcemy! Też jesteśmy źli, może trochę gorsi, ale źli.

Dziś przebrała się miarka. Reklamowa kampania „protestacyjna” programu Voice Of Poland i osoby wokalisty Adama Darskiego „Nergala” weszła (w związku z emisją pierwszego odcinka programu) w kulminacyjny etap. Biskup Mering zapowiada, że jeśli Nergal nie zniknie z TVP to należy rozpocząć „Obywatelski protest niepłacenia za abonament”. List do wiernych ma być odczytany w kościołach dziś lub 11 września. Ale najważniejsze jest to, że sprawą natychmiast zajmą się media (jak np.: Gazeta Wyborcza) i news szybko pójdzie w świat docierając do milionów potencjalnych czytelników i widzów, zapewniając fantastyczny efekt promocyjny, tak samego talentshow TVP jak i dla Nergala.

Nas nie stać na taką promocję. Jeśli prawdziwe są plotki, że TVP i Nergal nic nie płacą za taką reklamową kampanię „protestacyjną”, to my też tak chcemy! Domagamy się równego dostępu do wszystkich narzędzi promocji!Zatem, jeśli chcecie by CGM.pl nadal rozwijało się, rosło w siłę i potęgę; by – jako jedyny duży i niezależny od nikogo serwis muzyczny przerosło bogatych konkurentów chodzących na korporacyjnych smyczach wielkich koncernów, to protestujcie przeciwko nam!

Wysyłacie skargi, petycje i co tam jeszcze. Jeśli macie „wejścia” w różnych stowarzyszeniach specjalizujących się w reklamowych kampaniach „protestacyjnych”, jeśli znacie jakiego dostojnika państwowego lub duchowego, który chciałby nam pomóc, to nie krępujcie się! Donoście na nas.

Dla ułatwienia (ściągawka):

– CGM.pl ma czarny layout (wiadomo, zło);

– CGM.pl pracuje w niedziele (w każdą niedzielę!);

– osoby przygotowujące relacje z koncertów pracują w skrajnie ciężkich warunkach (hałas, późna pora);

– wszyscy w CGM.pl narażeni są często na treści (piosenki, teledyski), które są złe, promują satanizm, nihilizm, debilizm, kretynizm, szaleństwo, bulimię i tumiwisizm!;

– na łamach CGM.pl często pisze się o takich zwyrodnialcach jak Nergal czy Peja, często przeprowadza się z nimi wywiady(!) a prowadzący przeklina i pali papierosy na wizji(!!!).

Z góry dziękujemy.

Polecane

Share This