CGM.pl TOP10 – część 5: All in One


2012.01.07

opublikował:

CGM.pl TOP10 – część 5: All in One

To zestawienie powstawało przez cały miniony rok, a tworzyliście je wy – sami wybierając co chcecie zobaczyć. Tym razem pora na ogólne podsumowanie najchętniej oglądanych materiałów na CGM.pl w 2011 roku, czyli tzw. All in One.

1. 700 tys. ludzi i jeden idiota.

Najchętniej oglądanym materiałem ubiegłego roku okazał się szczery do bólu, kontrowersyjny tekst Artura Rawicza  dotyczący Przystanku Woodstock, a zwłaszcza „barierkowych” problemów podczas koncertu The Prodigy.

Artykuł na tyle rozpalił polski internet, że do dyskusji w komentarzach włączył się jeden z przedstawicieli koncertowej ekipy The Prodigy!

2. „A pamiętasz jak” – premiera klipu.

Drugie miejsce przypadło najgłośniejszej hip-hopowej kooperacji w minionym roku. Wielu uznanych, legendarnych raperów z polskiego podwórka postanowiło cofnąć się na chwilę do lat 90. A wszystko to na nieśmiertelnym klasyku 600 V.

3. Najnowszy mixtape Tedego i Zgrywusa (do ściągnięcia)

W marcu na CGM.pl można było pobrać za darmo  wspólny mixtape Tedego i Zgrywusa – „Dablblast”. O tym, że krążek cieszył się dużą popularnością, świadczy obecny wynik – miejsce 3.

4. (Prawie) 1 NA 1: z Robertem M

Jedna z najpopularniejszych postaci polskiej sceny usiadła przed kamerą CGM.pl – z tego nie mógł nie wyjść hit. Rozmowa ta, dość nietypowa, jest zarazem jedną z trzech, które znalazły się w niniejszym zestawieniu.

5. Kto ma zagrać w Jarocinie?

II Etap konkursu Red Bull Tourbus odbył się wyłącznie na łamach CGM.pl. Za naszym pośrednictwem wybraliście sześć zespołów, które wystąpiły w specjalnym konkursie na lipcowym festiwalu w Jarocinie.

6. Viva Comet 2011 – foto z gali

Pod koniec lutego w warszawskiej hali Expo XXI odbyło się rozdanie nagród Viva Comet 2011. Na scenie zaprezentowali się m.in. Tede, Ewa Farna, Mrozu, Monopol, Volver, Stachursky i ekipa Prosto. Fotografie  z tej gali cieszyły się na tyle dużym powodzeniem, że trafiły właśnie na miejsce 6.

7. 1 NA 2: Artur Rawicz vs Sokół  i Marysia Starosta

2. miejsce w zestawieniu materiałów hip-hopowych – tu na pozycji 7. Te wyniki mówią same za siebie. Rozmowa po prostu się „kleiła”.
8. Ewa Farna – Bez Łez – plan klipu (foto)

28 marca 2011 w podwarszawskim Komorowie dobywały się zdjęcia  do drugiego teledysku promującego ostatnią płytę Ewy Farnej. Klip powstał do utworu „Bez łez”.

9. 1 NA 1: Artur Rawicz vs O.S.T.R.

Na wywiad z Ostrym musieliście długo czekać. W końcu się udało. Czy w związku z tym wielka popularność tego wywiadu kogoś dziwi?

10. Warszafski Deszcz – „Gdzie Tamte Dziewczyny” – klip

Za każdym razem, gdy pada Warszafski Deszcz, na mieście (i w sieci) jest o tym głośno. Nie inaczej było tym razem. Pierwszy singiel i klip  do płyty „PraWFDepowiedziafszy” idealnie zbiegł się z ówczesną pogodą za oknem. Nic dziwnego, że chcieliście to oglądać.

Polecane

Share This