Chada, Bezczel, Zbuku jako Kontrabanda – znamy okładkę płyty


2015.02.28

opublikował:

Chada, Bezczel, Zbuku jako Kontrabanda – znamy okładkę płyty

W kwietniu na rynek trafi album „Brat bratu bratem” firmowany przez Chadę, Bezczela i Zbuka nazwą Kontrabanda. Autorem okładki, a także całej oprawy graficznej wydawnictwa jest Grzegorz „Forin” Piwnicki. Płyta jest aktualnie w fazie miksu i masteringu. Pierwszy klip zostanie opublikowany w przyszłym tygodniu. Wtedy też mamy zamiar wystartować z preorderem – mówi Dawid Szynol, przedstawiciel odpowiedzialnej za wydanie płyty wytwórni Step Records, producent wykonawczy projektu.

Jak wiadomo, Chada od dwóch tygodni ponownie przebywa w zakładzie karnym, co utrudnia funkcjonowanie zespołu. Tomek zarejestrował wszystkie wokale jako pierwszy z całej ekipy. Udało nam się także przygotować wszystkie zaplanowane teledyski, dlatego już wkrótce o projekcie będzie bardzo głośno – przekonuje Dawid Szynol. Czy istnieje szansa na zobaczenie Kontrabandy na żywo? Powoli także bookujemy pierwsze terminy na trasę koncertową, na której, niestety, zabraknie Tomka – informuje przedstawiciel Step Records.

Na fanpage`u Step Records pojawiła się informacja o planowanym cyklu felietonów Chady zatytułowanym „Pogodzony z losem”. Raper przesłał już do wytwórni pierwszą część w formie odręcznie napisanego listu. Wkrótce możemy liczyć na publikację tekstu.

 

 

Polecane

Share This