Charli XCX prezentuje nową wersję utworu z Lorde

Artystka będzie jedną z gwiazd tegorocznego Open'era.


2024.06.23

opublikował:

Charli XCX prezentuje nową wersję utworu z Lorde

Charli XCX prezentuje utwór „The girl, so confusing version with Lorde”. Nowy remix połączył obie artystki po raz pierwszy, tuż po premierze jej szóstego albumu studyjnego „BRAT”, który zdobył uznanie krytyków.

Po nieustraszonej kampanii, w której Charli spowodowała blokady dróg na całym świecie dzięki swoim pop-upowym setom DJ-skim PARTYGIRL, zawojowała internet viralowymi singlami oraz ich alternatywnymi wersjami i po tym, jak wprowadziła nowy odcień zieleni do kulturowego leksykonu, jej długo oczekiwany album wreszcie ukazał się w miniony piątek, wywołując falę zachwytów.
Nowy album „BRAT” zawierał przebój „Von dutch” – chwytliwy i syntezatorowy pierwszy smak płyty – obok niedawnych utworów „Club classics”, „B2b” i „360”. Ponadto, Charli wydała selekcję wiralnych remiksów singli z „BRAT”, w tym „The von dutch remix with Addison Rae and A. G. Cook” oraz „The 360 remix with Robyn and Yung Lean”.

Z nowym albumem Charli wyrusza w trasę, w ramach której 6 lipca wystąpi na Open’erze w Gdyni.

Poza „BRAT”, Charli ostatnio pracowała nad wieloma projektami filmowymi i telewizyjnymi po przełomowym sukcesie jej udziału w ścieżce dźwiękowej do „Barbie” z ubiegłego roku, „Speed Drive”. Jest współproducentką wykonawczą muzyki do filmu A24 „Mother Mary” wraz z Jackiem Antonoffem oraz producentką oryginalnej muzyki do serii Benito Skinnera „Overcompensating” na Prime Video. Ponadto Charli zagra w remake’u kultowego horroru z 1978 roku „Faces of Death” w reżyserii Daniela Goldhabera.

Polecane

Share This