Charli XCX wraca do Polski


2019.06.17

opublikował:

Charli XCX wraca do Polski

fot. mat. pras.

Wiemy już, że na nowej płycie Charli XCX pojawią się m.in. Haim, Lizzo, Troye Sivan i Sky Ferreira. Album zatytułowany „Charli” trafi na rynek 13 września. Artystka ogłosiła promującą go trasę koncertową, na której znalazł się polski przystanek. 12 listopada Brytyjka wystąpi w warszawskim klubie Stodoła.

Sprzedaż biletów ruszy w najbliższy piątek o 10:00 na LiveNation.pl, wcześniej Live Nation oferuje przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy, użytkowników Spotify (start w czwartek o 10:00).

W ciągu swojej muzycznej kariery, Charli XCX zdobyła uznanie krytyków dzięki swojemu przyszłościowemu myśleniu w muzycznej twórczości i odświeżającemu duchowi przedsiębiorczości, który sprawił, że artystka wytycza własną drogę na światowej scenie pop. Piosenkarka, autorka tekstów, reżyserka, twórczyni dokumentów, prezenterka radiowa i szefowa światowej marki – nie ma dziedziny, której ta dwudziestosześcioletnia Brytyjka by się nie podjęła.

Charlotte Aitchison, aka Charli XCX, stała się najgorętszą artystką swojego pokolenia, wielokrotnie nagrodzona za swoje utwory, które zdobywały szczyty list przebojów.

Charli ma na swoim koncie wiele nagród – Billboard Music Awards, YouTube Music Award, Sesac Award w kategorii „Songwriter roku”, oraz nominacje do Grammy, BRIT Awards i MTV EMAs. Nie pomijając współpracy w studio z takimi artystami jak Blondie, Selena Gomez, Gwen Stefani, Benny Bianco, David Guetta, Zara Larsson, Khalid czy Diplo.

Oprócz muzyki, Charlie ma też niezwykły dryg do mody. W maju artystka wystąpiła na Met Gali jako specjalny gości Anny Wintour i magazynu Vogue, wystąpiła również w trakcie Festiwalu Filmowego w Cannes na Gali amfAR.

Polecane