Chcesz spotkać się z Sentino? Raper daje fanom taką możliwość


2022.09.26

opublikował:

Chcesz spotkać się z Sentino? Raper daje fanom taką możliwość

fot. kadr z wideo

Dla słuchacza polskiego rapu Sentino jest w jakimś sensie postacią wirtualną. Raper bardzo rzadko bywa w Polsce, nie gra koncertów, więc słuchacze mogą słuchać jego muzyki, a także oglądać instagramowe live’y, których ostatnio zresztą nie ma. Koncertów Sentino w Polsce chyba już się nie doczekamy, więc wygląda na to, że jedyna szansa na spotkanie z nim twarzą w twarz, to zwykłe odwiedziny. Sentino daje teraz fanom taką możliwość, obiecując, że szczęśliwcy będą mogli spędzić z nim dzień.

3 osoby, które zamówią „ZL4EVER” będą miały okazję spędzić dzień pełen przygód z wujem Sento, lecz bez małp z Gibraltaru. Zamawiajcie płytę już – zachęca do nabycia nowego wydawnictwa raper.

Sentino prosi też fanów, by pisali, w którym mieście chcieliby go zobaczyć na żywo, ale jest to ten sam Sentino, który kilka miesięcy zapowiadał, że nigdy w życiu nie zagra w Polsce koncertu, więc na Waszym miejscu nie nastawialibyśmy się za bardzo.

W ubiegłym tygodniu w sieci pojawił się singiel zapowiadający „ZL4EVER” zatytułowany „Hipnoza”. Premiera płyty 28 października. Przedsprzedaż trwa na baisel.pl.

Polecane

Share This