„Chcieliście więcej koncertów i oto są” – kolejne miasta na planie trasy Pezeta


2021.08.06

opublikował:

„Chcieliście więcej koncertów i oto są” – kolejne miasta na planie trasy Pezeta

fot. Piotr Jakubowski

Wiemy już, że ze względów zdrowotnych Pezet nie może grać długich tras koncertowych. Zamiast nich raper decyduje się na kilka większych koncertów. Pezet Extended Tour właśnie powiększyło się o dodatkowe miasta. Dodatkowe koncerty odbędą się 3 września w Poznaniu i 11 września w Krakowie. Bilety na wydarzenia dostępne są za pośrednictwem aplikacji Going.

Pezet Extended Tour będzie pierwszą okazją, żeby na żywo usłyszeć utwory z albumu „Muzyka Współczesna Extended”. Koncerty odbędą się w odświeżonym formacie i nie zabraknie na nich gości.

Pezet Extended Tour:

3 września – Poznań – Park Starego Browaru
10 września – Wrocław – Tor Wyścigów Konnych Partynice
11 września – Kraków – HYPE PARK
24 września – Warszawa – Błonia PGE Narodowego

Wszystkie bilety na poprzednie koncerty Pezeta we Wrocławiu i Warszawie są ważne – posiadacze biletów otrzymali mailem instrukcje jak je bezpłatnie wymienić na nowe lub zwrócić.

Najnowszy singiel Pezeta „Mem” ukaże się na limitowanym wydawnictwie „Muzyka Współczesna LP”. Podobnie jak w wydaniach Deluxe i Extended tracklista albumu różnić się będzie od wersji podstawowej i zostanie do niej dodany utwór „Mem”. Oprócz tego w poligrafii wydania znajdą się teksty wszystkich utworów. W sklepie winylownia.pl winyl dostępny jest w limitowanym (200 sztuk) wydaniu „half black/ half magenta”.

Wydawnictwo i koncerty w ramach trasy Extended Tour są zamknięciem trwającego dwa lata rozdziału „Muzyka Współczesna” w karierze Pezeta. Album osiągnął status potrójnej platyny, a singiel „Magenta” status diamentowego singla. Są to jak dotąd najwyższe wyróżnienia w dyskografii Pezeta.

Dodatkowo przypominamy, że na platformie HBO GO cały czas dostępny jest zarejestrowany w warszawskim COS Torwar koncert Pezeta z grudnia 2019 roku.

Oprócz trasy Extended Tour Pezet zagra również w:

Gdyni (08.08) – Open’er Park
Chorzowie (12.08) – Fest Festiwal
Olsztynie (14.08) – Green Festiwal

Polecane

Share This