Cher – nowy singiel i nowy album!


2013.06.13

opublikował:

Cher – nowy singiel i nowy album!

Trwające aż 12 lat oczekiwanie fanów Cher na nowy studyjny album ich idolki, zakończy się we wrześniu 2013! Wcześniej będzie można zobaczyć gwiazdę na żywo w telewizji. W tym medium Cher pojawi się po przeszło 10-letniej przerwie i zaśpiewa nową singlową piosenkę.

 

We wtorek, 18 czerwca, Cher będzie gościem specjalnym emitowanego w stacji NBC ostatniego odcinka czwartego sezonu show „The Voice”, w którym jurorami są między innymi Shakira i Adam Levine z Maroon 5. Artystka wykona piosenkę zapowiadającą jej nowy album, zatytułowaną „Woman`s World”. Będzie to pierwszy występ Cher w telewizji od ponad dziesięciu lat!

 

Singel ze wspomnianą kompozycją również ukaże się 18 czerwca, w formacie cyfrowym. Także od tego dnia będzie można składać zamówienia na pierwszą od ponad 12 lat studyjną płytę legendarnej Amerykanki – na stronach iTunes, Amazon oraz Cher.com.

 

Dwudziesty szósty album laureatki Oscara, Grammy, Emmy i Złotego Globu, który najprawdopodobniej będzie tak samo zatytułowany jak pierwszy singel, ma wyznaczoną datę premiery na 30 września 2013. Będzie następcą krążka Cher „Living Proof” z 2001 roku, który w USA dotarł do Top 10 „Billboardu” i uzyskał status złotej płyty.

Tagi


Polecane

Share This