Child Abuse i Moja Adrenalina na wspólnej trasie


2010.01.08

opublikował:

Child Abuse i Moja Adrenalina na wspólnej trasie

Nowojorczycy z Child Abuse ze wsparciem warszawskiej formacji Moja Adrenalina odwiedzą kilka polskich klubów prezentując swój szaleńczy materiał.

Child Abuse (US)

Child Abuse to nowy projekt muzyczny basisty Tim`a Dahl`a znanego między innymi z The Hub czy ze współpracy z Johnem Zornem. Pozostali muzycy to Oran Canfield na perkusji oraz Luke Calzonetti na keyboardzie i wokalu.

Oto żywa manifestacja pokolenia Nintendo. Brutalna, histeryczna muzyka na bas i perkusje dozbrojona w brzmienia instrumentów klawiszowych, zagrana z nonszalancką wirtuozerią.

To uosobienie ducha pijanego Thelonious’a Monk’a połączonego z Gorguts. Brutalny, chwytliwy i złożony dysonans, zduszony na miazgę. Uznana przez krytykę płyta grupy „Miracle of Birth/Child Abuse” wydana została przez Lovepump United, zaś jej okładkę zaprojektował ceniony niemiecki malarz Albert Oehlen.

Zespół grał m.in. z White Mice, Sic Alps, Adult, Suicide, 400 Blows, Dead Meadow, The Locust, Fat Worm Of Error etc. W połowie stycznia ukaże się ich najnowsza płyta.

www.myspace.com/childabuse

www.soundsofchildabuse.com

Moja Adrenalina (PL)

Awangardowy zespół z pogranicza ekstremalnego metalu, punka, jazzu i polirytmii. Dzięki debiutanckiej płycie „nietoleruje-bije” oraz nieobliczalnym występom (przybierającym niekiedy formę happeningu), które obrosły legendą, szybko zyskał miano jednego z najbardziej przełomowych składów na rodzimej scenie gitarowej ostatnich lat.

Moja Adrenalina uznawana jest przez wielu za następcę Kobonga. Porównywana do Meshuggah czy Converge wypracowała własny styl i zachowała oryginalność. Obecnie powraca z nowa kompozycją „y dopatrzenia”, która otwiera kolejny etap w twórczości – pracę nad następnym albumem.

www.myspace.com/pierwowzors

www.youtube.com/user/nietolerujebije

Boogie Nights (PL)

Nowy, warszawski zespół, składający się z aktualnych lub byłych członków takich kapel, jak The Roosters, Pignation, Famous Last Words czy TLEN. Ich styl to energetyczna mieszanka southern rocka, post hard-core, punka a nawet trash metalu. Niezwykle istotnym elementem zespołu jest współpraca z grupą specjalistów w zakresie sztuk audio-wizualnych, działających pod szyldem TERROR TV.

Kolektyw, złożony z młodych i wyjątkowo pomysłowych artystów odpowiada za multimedialną oprawę występów Boogie Nights. Wszystko to sprawia, ze całe przedsięwzięcie stanowi godną uwagi pozycję dla każdego entuzjasty szeroko pojętej kultury alternatywnej.

www.myspace.com/boogienightspl

CHILD ABUSE (Nyc, US)

MOJA ADRENALINA (W-wa, PL)

Na trasie koncertowej:

12.01.2010 Wroclaw – CRK

ul. Jagiellonczyka 10c/d

Godz. 20, Wejscie: 15 zl

13.01.2010 Poznan – Pod Minogą

ul. Nowowiejskiego 8

Godz. 20, Wejscie: 10 zl

14.01.2010 Warszawa – Klub Neo

ul. Merliniego 4

Godz. 20, Wejscie: 10 zl

Boogie Nights

15.01.2010 Bydgoszcz – Mózg

ul. Gdańska 10

Godz. 21, Wejscie: 5 zl

Polecane

Share This