Chonabibe na żywo z Orkiestrą Tomasza Momota – zobacz nowy klip


2016.12.14

opublikował:

Chonabibe na żywo z Orkiestrą Tomasza Momota –  zobacz nowy klip

foto: mat. pras.

17 czerwca 2016 zespół Chonabibe i Orkiestra Tomasza Momota zagrali niezapomniany koncert. Bilety wyprzedano w ciągu kilku dni, a widowisko przy pełnej sali operowej Centrum Spotkania Kultur obejrzało niemal 1000 widzów. Utwory z płyt „Migracje” oraz „Panoramy” dostały nowe życie za sprawą monumentalnej, big bandowej aranżacji w wykonaniu orkiestry pod batutą doktora Tomasza Momota.

Wieczór został upamiętniony kolekcjonerskim, limitowanym wydawnictwem multimedialnym, w skład którego wchodzi Pendrive USB zawierający film z koncertu w jakości Full HD, film dokumentalny zawierający wywiady z artystami oraz relacje z przygotowań, zbiór utworów w orkiestrowych aranżacjach (w formacie MP3 oraz FLAC) oraz zdjęcia. Dodatkowo, w eleganckim opakowaniu zawarto drukowaną książeczkę z obszernymi materiałami dotyczącymi koncertu artystów oraz wydarzenia. Wydawnictwo trafiło już do sprzedaży, swój egzemplarz możecie zamówić na tej stronie .

W dniu premiery albumu multimedialnego zespół zaprezentował nowy singiel – „Jestem tu u siebie” – czyli koncertowy hit Chonabibe, który do tej pory nie ukazał się na żadnym wydawnictwie. „Jestem tu u siebie” doczekał się nowej, orkiestrowej aranżacji właśnie za sprawą albumu „Chonabibe & Tomasz Momot Orkiestra na żywo”.


Polecane

Share This