Christina Aguilera przywitała 2021 rok naga w wannie


2021.01.04

opublikował:

Christina Aguilera przywitała 2021 rok naga w wannie

Christina Aguilera lubi czasem zaszaleć na swoim Instagramie i zamieścić na nim dość odważne zdjęcia. Na samym początku tego roku wokalistka poszła o krok dalej i zamiast zdjęcia, umieściła film, na którym widzimy ja ubraną jedynie w kowbojski kapelusz. Zupełnie naga piosenkarka przy dźwiękach jazzowej muzyki uśmiechnięta popija szampana w wannie. Aguilera trafiła chyba w oczekiwania swoich fanów, bo po filmem widzimy ponad 175 tysięcy łapek w górę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Christina Aguilera (@xtina)

Przypomnijmy, że pięć miesięcy temu Christina zaprezentowała klip do piosenki promującej film „Mulan„. Co ciekawe, Aguilera nagrała także motyw przewodni do pierwszej wersji filmu w 1998 roku. Wtedy animowana wersja filmu promowana była utworem „Reflections„.

– Film „Mulan” i piosenka „Reflection” zbiegły się w czasie z podpisaniem mojego pierwszego kontraktu płytowego. Wspaniale jest wrócić do tak niesamowitego filmu, który jest pełen mocy i przekazu, a ten przekaz wytrzymuje próbę czasu – pozostawanie wiernym sobie, bycie tym, kim się czujesz i uczenie, jak być nieustraszonym. Moja nowa piosenka „Loyal Brave True” reprezentuje doskonałą równowagę między wrażliwością a siłą – powiedziała Christina.

Za reżyserię teledysku odpowiada Niki Caro, która jest także reżyserką samego filmu.”Loyal Brave True”, to jeden z dwóch numerów, które wokalistka nagrała na ścieżkę dźwiękową do filmu. Pierwotnie kawałek miał swoją premierę w marcu – ze względu jednak na pandemię koronawirusa, premiera filmu została przesunięta na wrzesień. „Mulan” będzie można oglądać na platformie Disney +. W krajach, w których nie można oglądać Disney +, premiera odbędzie się w kinach.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

<

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane

Share This