Christina Aguilera strasznie schudła. Jedni są zachwyceni, inni zaniepokojeni

Fani podejrzewają stosowanie kontrowersyjnego specyfiku.


2024.05.22

opublikował:

Christina Aguilera strasznie schudła. Jedni są zachwyceni, inni zaniepokojeni

fot. mat. pras.

Kiedy zestawia się aktualne zdjęcia Christiny Aguilerami z fotkami sprzed mniej więcej dwóch lat, nie da się nie zauważyć, że artystka bardzo schudła. Jej metamorfoza u jednych budzi zachwyt, ale innych niepokoi. Wokalistka zaprezentowała swój nowy wizerunek w pierwszych dniach roku, inaugurując rezydenturę w Las Vegas .

Artystka jest aktywna w mediach społecznościowych, więc śledzący jej poczynania internauci mieli okazję przyjrzeć się temu, jak gwiazda gubiła kilogramy w ostatnich tygodniach. Mimo wszystko kiedy pokazała się na pierwszym koncercie w Vegas, masa fanów była zszokowana jej nowym wizerunkiem. Metamorfoza Aguilery miała być efektem stosowania ograniczającej się do 1600 kcal dziennie „tęczowej” diety, która bazuje w dużej mierze na kolorowych owocach i warzywach. Z czasem pojawiły się jednak sugestie, że wokalistka wspiera swoją kurację wyszczuplającą Ozempikiem. Lek dla osób zmagających się z cukrzycą, jest często przepisywany przez lekarzy osobom, które próbują schudnąć. Taka praktyka budzi kontrowersje, ponieważ popularność leku przewyższa jego podaż i diabetycy często narzekają na brak środka w aptekach.

SPRAWDŹ TAKŻE: Christina Aguilera zachwyciła sylwetką na koncercie w Las Vegas

Ozempic szybko zdobył serca gwiazd jako lek, który pomaga dokonać cudów. Problem w tym, że jego stosowanie może zwiększać ryzyko poważnych schorzeń żołądkowo-jelitowych, stąd fani apelują często do swoich idoli, by odstawili Ozempic, zanim nabawią się problemów zdrowotnych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Christina Aguilera (@xtina)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Christina Aguilera (@xtina)

Polecane

Share This