Christmass Kickarse w Hydrozagadce

17 grudnia w warszawskim klubie zagrają Heroes Get Remembered i Divorce Cake.


2011.12.07

opublikował:

Christmass Kickarse w Hydrozagadce

HEROES GET REMEMBERED: Brzmi mocno, bardzo rockowo, zachowując jednak melodyjność kompozycji i partii wokalnych. Znacie ich jako jednych ze zwycięzców Redbull Tourbus, laureatów nagrody BORDER BREAKER na festiwalu Jarocin 2010 oraz półfinalistów Must Be The Music. Mogliście ich zobaczyć na jednej scenie z takimi gwiazdami jak Paramore, Bad Religion, Die Toten Hosen czy The Blackout z Wysp Brytyjskich. Teraz macie okazje ich zobaczyć w Hydrozagadce.

DIVORCE CAKE: Cztery rockowe dziewczyny. Nowa wokalistka Asteya Dec koncertuje na jednej scenie z: Pawłem Kukizem, Balcarem z Dżemu, Gadowskim z Iry, Braćmi Cugowskimi, M. Silskim w rockoperze „Krzyżacy”. Perkusistka Izka swoje początki miała w kapelach metalowych, w których growl`owała, potem jednak stwierdziła, że gary posiadają więcej energii do wygenerowania. Gitarzystka Kaśka wychowywała się na scenie rockowych garaży na Warszawskiej Pradze. Basistka Marlena pierwsze kroki stawiała w orkiestrze dętej na basie i tamburynie.

Imprezę wspiera 4Bro! 4Bro to załoga, która specjalizuje się w organizowaniu imprez rowerowych (dirt) połączonych z dużymi afterami. Tym razem w kolaboracji z Divorce Cake i Heroes Get Remembered wchodzą na nowy teren let`s Rock.

Kiedy: 17 grudnia, godz. 20:00

Gdzie: Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22, Warszawa

Wstęp: 10 zł

Polecane