Christopher Cross zarażony koronawirusem


2020.04.04

opublikował:

Christopher Cross zarażony koronawirusem

Pandemia koronawirusa nie daje o sobie zapomnieć. Na całym świecie jest już ponad milion zarażonych, a wśród nich znalazł się amerykański wokalista Chrostopher Cross. O zarażeniu się Covid-19 poinformował na swoim Facebook’u.

Z przykrością informuję, że jestem wśród rosnącej liczby Amerykanów, którzy pozytywnie przeszli test na obecność wirusa. Zazwyczaj nie poruszam tematów medycznych, ale mam nadzieję, że to pomoże innym zrozumieć jak bardzo poważna i zaraźliwa jest ta choroba. Chociaż mam to szczęście, że dbają o mnie w domu, to prawdopodobnie najgorsza choroba, jaką kiedykolwiek miałem – napisał wokalista.

Sprawdź też: Quebonafide wymienia pięciu raperów lepszych od niego

Zwrócił się również do osób, które do tej pory nie wierzą w pandemię lub bagatelizują zalecenia kwarantanny.

Dla tych z Was, którzy nadal nie wierzą, że koronawirus jest prawdziwy, albo uważają, że to ‚oszustwo’ lub część jakiegoś spisku. Zrozumcie, że jest to śmiertelna choroba rozprzestrzeniająca się jak dziki ogień na całym świecie – zakończył Cross.

Sprawdź też: Bosski Roman zaprasza na lekcje hip-hopu

Christopher Cross jest znany m.in. z przeboju „Arthur’s Theme (Best That You Can Do)”, za który dostał nagrodę Oskara, Złotego Globu oraz pięć nagród Grammy.

Polecane

Share This