Chylińska na Komendzie Głównej Policji


2019.03.30

opublikował:

Chylińska na Komendzie Głównej Policji

foto: kadr z wideo

Kilka dni temu management Agnieszki Chylińskiej ostrzegał przed reklamą suplementów diety, w której bezprawnie wykorzystano wizerunek artystki.

„Zanim nasza kancelaria prawna dobierze się do tyłków tych oszustów, ostrzegamy: NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ! AGNIESZKA NIE REKLAMUJE TEGO PRODUKTU ANI TEJ FIRMY.Wykorzystanie wizerunku Agnieszki jest BEZPRAWNE I JEST TO OSZUSTWO!!! Zgłaszajcie, udostępniajcie, komentujcie i walczcie z kłamstwem i kradzieżą wizerunku w sieci! Oszuści – idziemy do was!” – czytaliśmy w specjalnym komunikacie.


Dziś już wiemy, że sprawa ma dalszy ciąg. Agnieszka Chylińska stawiła się na Komendzie Głównej Policji, żeby walczyć z oszustami, wykorzystującymi bezprawnie jej wizerunek. Na instagramowym profilu wokalistki pojawiło się zdjęcie warz z nowym oświadczeniem managementu:

„Drodzy!
Oszustwa, o których pisaliśmy (kradzież wizerunku Agnieszki Chylińskiej do reklamy środków na odchudzanie oraz środków do pielęgnacji włosów) zostały zgłoszone przez nas organom ścigania, sprawą zajął się też Wydział Cyberprzestępczości.

Jesteśmy po długich konsultacjach w Komendzie Głównej Policji. Co ważne – zostaliśmy oszukani nie tylko my, ale również ci z Was, którzy uwierzyli fałszywej reklamie i zakupili te specyfiki ze względu na rzekomy udział Agnieszki Chylińskiej w ich reklamach. Proszę, wraz z organami ścigania, abyście wszystkie takie przypadki zgłaszali Państwo BEZPOŚREDNIO na Policję, która już wie o sprawie i zna mechanizmy tych oszustw.

Jesteśmy też po rozmowach z wcześniej oszukanymi przez te firmy paniami. UWAGA! Te produkty są szkodliwe dla zdrowia!!! Każde zgłoszenie Policja przyjmie. Zawalczcie o swoje zdrowie oraz o Wasze pieniądze.

Oszuści i złodzieje muszą ponieść konsekwencje”.

Joanna Ziędalska-Komosińska / Top Management

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Drodzy! Oszustwa, o których pisaliśmy (kradzież wizerunku Agnieszki Chylińskiej do reklamy środków na odchudzanie oraz środków do pielęgnacji włosów) zostały zgłoszone przez nas organom ścigania, sprawą zajął się też Wydział Cyberprzestępczości. Jesteśmy po długich konsultacjach w Komendzie Głównej Policji. Co ważne – zostaliśmy oszukani nie tylko my, ale również ci z Was, którzy uwierzyli fałszywej reklamie i zakupili te specyfiki ze względu na rzekomy udział Agnieszki Chylińskiej w ich reklamach. Proszę, wraz z organami ścigania, abyście wszystkie takie przypadki zgłaszali Państwo BEZPOŚREDNIO na Policję, która już wie o sprawie i zna mechanizmy tych oszustw. Jesteśmy też po rozmowach z wcześniej oszukanymi przez te firmy paniami. UWAGA! Te produkty są szkodliwe dla zdrowia!!! Każde zgłoszenie Policja przyjmie. Zawalczcie o swoje zdrowie oraz o Wasze pieniądze. Oszuści i złodzieje muszą ponieść konsekwencje. Joanna Ziędalska-Komosińska / Top Management @top.management.official @agnieszka.chylinska

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Polecane

Share This