Chylińska: „Przez lata kisiłam się w kawalerkach, słysząc swoje piosenki w popularnych radiostacjach”


2021.04.24

opublikował:

Chylińska: „Przez lata kisiłam się w kawalerkach, słysząc swoje piosenki w popularnych radiostacjach”

Agnieszka Chylińska opublikowała na sowim Instagramie post, w którym wspomina czasy kiedy wyprowadziła się ze swojego rodzinnego domu i zaczęła etap „pomieszkiwania” w Warszawie.

– Od kiedy wyprowadziłam się z rodzinnego domu, zaczęłam etap pomieszkiwania, a to z koleżankami, a to chyłkiem u chłopaka. Może dlatego nigdy w pełni nie było mi dane poczuć mega gwiazdorki w czasach, gdy po otrzymaniu nagrody Fryderyk wracałam z „buta” do mrówkowca zaczepiana po drodze przez jakichś ziomków, którzy właśnie widzieli mnie przed chwilą w tv…

Dzisiaj debiutujący artyści mają całe zaplecze z agentem, prawnikiem i szeregiem osób oddelegowanych do „opieki nad projektem.” Weszłam w szołbiznes tak, jak stałam. Przez wiele lat kisiłam się w warszawskich kawalerkach, jednocześnie slysząc swoje piosenki w popularnych radiostacjach. Może to mnie uratowało, że po koncertach wracałam do „siebie” i musialam ogarnąć tak zwane zwyczajne życie.

Sama nieudolnie remontowałam mieszkania, w których mieszkałam. Czasem ktoś mi pomógł, czasem naciągnął jakis „pseudo fachowiec”.

Przez wiele lat żyłam w przeświadczeniu, że mi się więcej nie należy, że dalej mam żyć tak chyłkiem, gdzieś kątem.
Dopiero, gdy pojawiły się moje dzieci, zaczęłam dla nich walczyć o własne miejsce, o własne meble i o to, żeby było ładnie. Tak po prostu. Tutaj na zdjęciu tuż po pęknięciu rury, dziarsko zapierniczam z mopem. Miałam tu niewiele czasu, bo za godzinę musiałam jechać na koncert do Wrocławia – a tam wiadomo…: musiałam przecież zionąć ogniem i zapomnieć o awarii😄😄😄.

Polecane

Share This