Ciężarna dziewczyna Blueface’a wdała się w bójkę z dwiema kobietami

Cała sytuacja została nagrana i udostępniona w sieci


2023.01.24

opublikował:

Ciężarna dziewczyna Blueface’a wdała się w bójkę z dwiema kobietami

O związku Blueface’a i jego partnerki Chrisean Rock media rozpisują się z reguły w powodu ich publicznych bójek. W ostatnich miesiącach informowaliśmy Was o tym, że Blueface pobił swoją partnerkę, potem ona pobiła jego, on podejrzewał ja o zdradę, wielokrotnie ubliżał jej publicznie w social mediach, żeby na końcu pobić także ojca swojej ukochanej. W weekend jednak Chrisean poinformowała na Instagramie, że para spodziewa się potomka… Kobieta opublikowała zdjęciach trzech pozytywnych testów ciążowych. Co więcej upiera się, że ojcem jest Blueface. Raper twierdził jednak, że od jakiegoś czasu Rock już nie jest jego dziewczyną i że w ostatnim czasie spała z minimum dziesięcioma mężczyznami. Napisał też, że nie uzna potomka dopóki nie zobaczy testów DNA potwierdzających ojcostwo.

Jest ktoś myślał, że stan Chrisean spowoduje, że przestaniemy być świadkami jej patologicznych zachowań, to był w błędzie. Chwilę po tym, jak kobieta ogłosiła, że spodziewa się dziecka, w sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy Rock bijącą się z dwiema kobietami. Wszystko to wydarzyło się w okolicy miejsca, w którym odbywała się impreza z okazji 26 urodzin Blueface’a. Zresztą na nagraniu widać rapera, który chyba stara się unikać swojej byłej partnerki i w pewnym momencie odjeżdża samochodem bez niej.

W innym nagraniu, które Chrisean opublikowała w swoich social mediach, słyszymy jak mówi, że rzeczywiście rozstała się z Bluefacem, ale że nie ma wątpliwości, że dziecko jest jego. Kobieta twierdzi, że postanowiła je urodzić i testy DNA udowodnią, że raper jest ojcem potomka. Chrisean zwraca się także do Bueface’a, mówiąc, że nie chce jego pieniędzy, bo sama jest w stanie się utrzymać. Sam Blueface skomentował całą sytuację, krótko na Twitterze pisząc „Lord please”.

Polecane

Share This