Clap Your Hands Say Yeah walczą o fanów


2011.09.18

opublikował:

Clap Your Hands Say Yeah walczą o fanów

Gdy w 2005 r. wydawali debiutancki, imienny album, byli sensacją i nadzieją. Dwa lata później, po premierze drugiego krążka „Some Loud Thunder”, sytuacja nie przedstawiała się już tak różowo. Mówić o syndromie drugiego albumu – to pół biedy. Gorzej, gdy z ust krytyków padają słowa o wypaleniu się, a słupki sprzedaży zdają się tylko to potwierdzać.

– Wówczas nie byliśmy w zbyt dobrych nastrojach, by robić trzecią płytę. Uznaliśmy, że lepiej zrobić sobie przerwę i powrócić, gdy będzie w nas dużo więcej energii i chęci nagrywania – powiedział wokalista Alec Ounsworth w rozmowie z Billboard.com

Teraz Clap Your Hands Say Yeah znów walczą o fanów. Może nie tak jak wtedy, gdy robili furorę w internecie, ale jednak przed czterema laty wielu się od zespołu odwróciło, inni przez ten czas o istnieniu formacji zapomnieli. Trzeci album, „Hysterical”, właśnie trafił do sprzedaży i ma przypomnieć światu, że skrót CYHSY znów jest aktywny.

– Znajdujemy się w dość dziwnym położeniu, ponieważ wciąż mamy fanów z czasów dwóch pierwszych płyt, a jednocześnie nie możemy być absolutnie pewni, że wszyscy oni na nas czekają. Musimy poczekać i zobaczyć… Ja jednak nie wątpię, że oni są tu dla nas – dodał Ounsworth.

Posłuchajcie utworu „Same Mistake” z nowego albumu:

Tracklisa „Hysterical” (premiera odbyła się 12 września):

`Same Mistake`

`Hysterical`

`Misspent Youth`

`Maniac`

`Into Your Alien Arms`

`In A Motel`

`Yesterday, Never`

`Idiot`

`Siesta (For Snake)`

`Ketamine And Ecstasy`

`The Witness’ Dull Surprise`

`Adam`s Plane`

Polecane

Share This