Cleo ogłasza premierę dwóch płyt


2019.07.08

opublikował:

Cleo ogłasza premierę dwóch płyt

fot. mat. pras.

Nie jedna, a dwie. Cleo ogłosiła premierę dwóch nowych albumów. Artystka poinformowała o swoich planach wydawniczych za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Muszę powiedzieć wam coś ważnego. Postanowiłam wydać na raz dwie płyty, zupełnie inne od siebie. Jedna będzie obfitowała w nowoczesne brzmienie, jak „Łowcy gwiazd”, druga natomiast będzie powrotem do oldschoolowych klimatów, takich jak „Za krokiem krok”. Jestem wewnętrznie podzielona, kocham jedno i drugie, czuję klimaty housowe, trapowe, popowe, ale również kocham funk, soul i r’n’b, z których się wywodzę. Nie mogłam się zdecydować, więc dam wam dwa niezależne projekty. Będziecie mogli ocenić, która Cleo bardziej wam pasuje. We wrześniu wystartuje limitowany preorder na obie płyty. To będzie mój największy z dotychczasowych projektów i ostatni w takiej formie – informuje wokalistka.

Kiedy możemy się spodziewać nowych wydawnictw artystki, tego niestety póki co nie wiadomo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Muszę powiedzieć Wam coś WAŻNEGO. Postanowiłam wydać na raz dwie płyty, zupełnie inne od siebie. Jedna będzie obfitowała w nowoczesne brzmienie jak Łowcy Gwiazd, druga natomiast będzie powrotem do oldschool’owych klimatów takich jak „Za Krokiem Krok”. Jestem wewnętrznie podzielona, kocham jedno i drugie, czuję klimaty housowe, trapowe, popowe, ale również kocham funk, soul i r’n’b z których się wywodzę. Nie mogłam się zdecydować więc dam Wam dwa niezależne projekty. Będziecie mogli ocenić która Cleo bardziej Wam pasuje. We wrześniu wystartuje limitowany preorder na obie płyty. To będzie mój największy z dotychczasowych projektów i ostatni w takiej formie. ✌❤

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Tagi


Polecane

Share This