Cleo stanowczo reaguje na hejt po porażce reprezentacji Polski

"Jak widzę wyzwiska, poniżanie i życzenie śmierci... To jest mi cholernie przykro".

2021.06.15

opublikował:

Reprezentacja Polski źle zaczęła Euro, przegrywając w teoretycznie najłatwiejszym z grupowych spotkań 1:2 ze Słowacją. W pierwszej połowie samobójczą bramkę zaliczono Wojciechowi Szczęsnemu – piła lecąca obok polskiego bramkarza odbiła się słupka, trafiła go w ramię i wpadła do bramki. W drugiej połowie czerwoną kartkę zobaczył Grzegorz Krychowiak, przez co ostatnie 30 minut biało-czerwoni grali w osłabieniu.

Rozczarowujący wynik musiał odbić się na reakcjach kibiców. Niestety, jak zwykle wielu z nich posuwa się za daleko i zamiast krytykować zwyczajnie hejtuje. Wczoraj na negatywne komentarze reagowała Marina, żona Wojciecha Szczęsnego, dziś zrobiła to także Cleo.

Sprawdź także: Marina po samobójczej bramce Wojciecha Szczęsnego: „Nie rozumiem tych, którzy piszą te okropne rzeczy”

Ok, zgadzam się – wczorajszy mecz nie należał do najlepszych… Ale jak widzę rosnącą falę hejtu, wyzwiska, poniżanie i życzenie śmierci… To jest mi cholernie przykro – skomentowała w stories na Instagramie wokalistka.

Najłatwiej kibicować drużynie, która wygrywa, ale prawdziwi kibice, są wsparciem od początku do końca #zawsze – dodała Cleo.

Przed reprezentacją Polski jeszcze mecze z Hiszpanią i Szwecją. Formuła tegorocznego turnieju zakłada, że z każdej z grup wyjdą trzy drużyny, ale po porażce w meczu sytuacja Polaków nie należy do wesołych.