Cleo u Wojewódzkiego o swoich kompleksach i paleniu marihuany


2020.10.01

opublikował:

Cleo u Wojewódzkiego o swoich kompleksach i paleniu marihuany

W pierwszym z framentów Cleo wspomina m.in. swój nieudany występ w X Factorze.

– Jakiś czas temu odpaliłam ten występ i pomyślałam – Boże jaka ja byłam nie gotowa. To jest dobry przykład na to jak ja się mierzyłam z niepewnością siebie, z kompleksami. Widać tam taką biedną Asię – przyznała Cleo.

W innym fragmencie wokalistka zdradza, dlaczego na co dzień nie pali zioła.

Przypomnijmy, że kilka dni temu odbyła się premiera albumu „superNOVA” Cleo.

W sklepach i serwisach cyfrowych pojawiła się nowa, wyczekiwana płyta Cleo „superNOVA”. Na krążek trafiły m.in. potrójnie platynowe single „Łowcy gwiazd” i „Za krokiem krok” oraz duety z Soblem, Mesajah i B.R.O.
„superNOVA” to trzeci muzyczny album Cleo. Płyta przenosi słuchacza do świata, w którym nie ma ograniczeń dla brzmień i barw. Cleo odważnie sięga po nowoczesne światowe rozwiązania, jednocześnie pielęgnując sznyt swoich tanecznych przebojów. Twórczyni postarała się, aby jej muzyczna galaktyka była barwna i charakterystyczna. Cleo zwinnie przeskakuje od syntetycznych brzmień rodem z lat 80., poprzez taneczne housowe produkcje, aż po mięsiste trapowe bity, pokazując przy tym wszechstronność i ogromne możliwości twórczego warsztatu.

Dzień przed oficjalną premierą płyty, Cleo świętowała w Hotelu Marriott w Warszawie w gronie najbliższych przyjaciół i współpracowników. Na imprezie, której partnerem był TIDAL Polska, pojawili się m.in. AniKa Dąbrowska, Dawid Kwiatkowski, Doda czy Magda Bereda.

Dzięeeeeeekuję za wczoraj! To był cudowny wieczór! Tyle wspaniałych bliskich mi osób i tyle emocji ❤🔥🙏
Dzisiaj…

Opublikowany przez CLEO Piątek, 18 września 2020

Tuż przed premierą płyty Cleo uruchomiła specjalny numer telefonu, pod którym można było nie tylko usłyszeć przedpremierowo fragmenty krążka „superNOVA”, ale również, przy odrobinie szczęścia, mieć okazję do porozmawiania z samą wokalistką!

Cleo – wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka, osobowość telewizyjna – kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube’a i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej.
Od samego początku kształtowała wokal w kierunku soulu, gospel, r&b, funku i hip-hopu. Zaczęło się od dziecięcej fascynacji wielkimi diwami światowej sceny – Arethą Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaką Khan czy Lauryn Hill.
Odkryta przez Donatana, wydała w 2013 roku singiel „My Słowianie”, który stał się jednym z największych hitów radiowych w Polsce. Został wyświetlony na kanale YouTube ponad 100 mln razy, doczekał się także wielu fanów zagranicą, a to za sprawą Eurowizji – występ Cleo jest uważany za jeden z lepszych i barwniejszych w historii polskiego uczestnictwa w konkursie. Warto dodać, że „My Słowianie” zajęło pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży cyfrowej utworów za rok 2014.

W listopadzie 2015 ukazała się debiutancka płyta Cleo „Hiper/Chimera” nagrana z Donatanem. Krążek ma status potrójnej platynowej płyty. Kolejny album, wydany w 2016 „Bastet”, jeszcze przed premierą pokrył się złotem, a obecnie szczyci się podwójną platyną.

Cleo jest najpopularniejszą polską wokalistką w sieci – w zestawieniu Vevo wyprzedza zarówno gwiazdy rodzimej sceny muzycznej jak Dawid Podsiadło czy Sarsa, ale też międzynarodowe sławy – Lady Gagę, Arianę Grande, Billie Eilish czy Imagine Dragons. Jej media społecznościowe obserwuje ponad półtora miliona fanów, a klipy na YouTube mają łącznie ponad 350 mln wyświetleń.

Źródło: TVN / Universal Music Polska. YouTube

Polecane

Share This