Cleo w klipie z gwiazdami TikToka


2021.02.09

opublikował:

Cleo w klipie z gwiazdami TikToka

fot. YouTube

„Kocham” – piosenka o takim tytule wydaje się być idealnym prezentem dla fanów na walentynki. Cleo zachęca do świętowania już teraz.

Wiedzieliście, że stan zakochania jest bardzo podobny do uczucia, które towarzyszy nam po zjedzeniu słodyczy? To przez hormony szczęścia! „Kocham” łączy te dwa światy, teledysk nakręciliśmy w lutym 2020 spotykając się w tym zacnym gronie w Zakopanem – czytamy w informacji prasowej towarzyszącej klipowi.

W teledysku Cleo pojawiło się wiele gwiazd YouTube’a, Instagrama i TikToka: Roxana Węgiel, Weronika Sowa, Marcysia Ryskala, Mateusz Trąbka, Mateusz Krzyżanowski, Damian Kordas, Magda Bereda, Adrianna Skon, Nadia Długosz, Paweł Svinarski, Ula Grotyńska, Natalia Sisik, Martyna Zbirańska, Michał Gała, Daniel Rusin Reżyser Życia, Ola Szkołka, Nicol Pniewska, Xavier Pniewski, Bart HighBart i HighMama.

Donatan promuje wideo w charakterystyczny dla siebie sposób. Producent opublikował grafikę, na której obok wokalistki widzimy Słonia. To oczywiste nawiązanie do krążącej po sieci przeróbki „Za krokiem krok”, którą znajdziecie poniżej.

Sprawdź także: Lil Nas X powiększył sobie biust? Zobaczcie, jak teraz wygląda

„Kocham” to bardzo krwawy i brutalny teledysk tylko dla ludzi powyżej 21 roku życia. Niby słodko, niby radośnie i beztrosko a na końcu wyskakuje Słoń i obcina wszystkim uszy robiąc z nich naszyjnik. Zwyrodniały teledysk i mocny przekaz – zachęca Donatan.

Polecane


Share This