Cleo zapowiada „VinyLOVĄ” nowym singlem i klipem


2022.04.11

opublikował:

Cleo zapowiada „VinyLOVĄ” nowym singlem i klipem

fot. mat. pras.

W sieci pojawił się klip do premierowego singla Cleo. Wraz z z jego publikacją poznaliśmy datę premiery wyczekiwanego przez fanów od dwóch lat krążka „VinyLOVA”. Album, którego premierę już przesuwano, finalnie pojawi się na rynku 20 maja.

„Mniej znaczy więcej” to pełna zabawnych porównań historia życia współczesnego człowieka, zaplątanego w nieskończony natłok pracy i obowiązków. Czy mniej może oznaczać więcej? SlowLife kontra rzeczywistość, którą jest szybkie tempo dużych miast.

Znacie to uczucie, że biegacie na pełnych obrotach, a i tak z niczym się nie wyrabiacie? To piosenka właśnie o takiej sytuacji. Nieważne, jak dużo rzeczy jesteś w stanie zrobić, i tak nie da się uporać ze wszystkim. Czasem warto zrobić krok w tył i przyjrzeć się całej sytuacji, bo biegając jak chomik w kołowrotku nie mamy właściwej perspektywy spojrzenia na życie – komentuje Cleo.

Najnowszy klip Cleo promuje komedię przygodową „Detektyw Bruno”. Energetyczny, zabawny, pełen znakomitego aktorstwa klip porywa i wprawia w dobry humor, podobnie jak cały film. „Detektyw Bruno” to przygodowa i romantyczna komedia familijna o chłopcu, który wkręca swojego ulubionego filmowego gwiazdora we wspólne poszukiwanie skarbu.

Dla każdego z nich okaże się nim coś zupełnie innego. Dla małego Oskara to ukryty przez rodziców tajemniczy prezent, a dla sławnego Bruna odkrycie, że miłość jest bliżej niż myśli. W rolach głównych Piotr Głowacki, Karolina Gruszka i Iwo Rajski. Premiera filmu 27 maja.

Polecane

Share This