CLOUT Festival w ostatniej chwili traci główną gwiazdę

Organizatorzy jednoznacznie wskazują winnego tej sytuacji.


2024.07.10

opublikował:

CLOUT Festival w ostatniej chwili traci główną gwiazdę

grafika: mat. pras.

CLOUT Festival szturmem podbił rodzimy rynek, zjednując sobie dziesiątki tysięcy fanów. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend na terenie Terenu Wyścigów Konnych Służewiec. Niestety, w ostatniej chwili z line-upu wypadła jedna z największych gwiazd – Chief Keef.

Obserwując ostatnie problemy Sosy można było się spodziewać takiej sytuacji. Kolejne europejskie koncerty artysty spadały z rozpiski, mimo to organizatorzy cały czas wierzyli, że raper zawita do Polski. Dziś dostaliśmy oficjalną informację, że to się nie stanie.

Pomimo wszelkich zapewnień managementu, który do ostatniej chwili potwierdzał, że Chief Keef pojawi się w Polsce, a także wiążących umów prawnych, Chief Keef nie dopełnił formalności związanych z wyjazdem z USA i tym samym nie wystąpi w tym roku na CLOUT Festival presented by JD.

Obecnie pracujemy nad zastępstwem. Prosimy o zaufanie, ponieważ zawsze stawaliśmy na wysokości zadania i zapewnialiśmy najlepszą możliwą opcję bookingową.

Management artysty odwołał również koncert na festiwalu Beach! Please. W ubiegłym tygodniu podobna sytuacja spotkała organizatorów Rolling Loud i Splash! Festival. Powód, dla którego nie był w stanie opuścić USA, był identyczny: niedopełnienie formalności po stronie artysty.

Jesteśmy głęboko rozczarowani, jednak jako organizatorzy dołożyliśmy wszelkich starań, by temu zapobiec. Miesiące pracy, negocjacji kontraktu czy wspólnie stworzona kooperacja ubraniowa z Glo Gang do samego końca utrzymywały nas w nadziei o zrealizowaniu historycznej, pierwszej europejskiej trasy Chief Keefa.

Przekazujemy informację teraz, ponieważ właśnie ją otrzymaliśmy. W zeszłym tygodniu, po odwołaniu dwóch festiwali w Europie, zespół managerski Keefa zapewniał nas, że jego problemy paszportowe zostaną rozwiązane i że przyjazd do Polski jest aktualny, cytując: „He’s good for next week. First two chopped, back two happening” – czytamy w oficjalnym komunikacie teamu organizującego CLOUT.

Jak widać, artysta postawił organizatorów w trudnej sytuacji. Trzymamy kciuki za znalezienie godnego zastępstwa.

Polecane

Share This