Co Czarny HIFI sądzi o reedycji płyty Eisa?


2020.10.25

opublikował:

Co Czarny HIFI sądzi o reedycji płyty Eisa?

foto: P. Tarasewicz

„Gdzie jest Eis?” to debiutancki album warszawskiego rapera, który, poza wydawnictwem nie udzielał się na scenie. Do tej pory płyta nie miała żadnej promocji, a pytanie „Gdzie jest Eis?” jest nadal aktualne. W zeszłym tygodniu okazało się, że krążek sprzed lat doczeka się reedycji. Co ciekawe powstał nowa wersja numeru „Najlepsze dni„, w której gościnnie udzielił się Bedoes.

Wydawcą albumu jest Lajka Local Corp., w kolaboracji z Def Jam Recordings Poland. Producentem wykonawczym jest Rafał Grobel.

Kolaboracja zapowiada płytę „Gdzie jest Eis?” w dwóch odsłonach: zremasterowanej przez Noona wersji oryginalnej oraz rozszerzonej wersji 2003-2020. Do rąk słuchaczy trafią zarówno wersje CD jak i LP. Wersja rozszerzona zostanie przygotowana z użyciem druku soczewkowego. Premiera zapowiedziana jest na 4 grudnia. Za całościową oprawę graficzną wydawnictwa odpowiada Bartłomiej Walczuk / Osom © Studios.

Singiel „Najlepsze dniEisa z gościnnym udziałem Bedoesa jest pierwszym, ale nie ostatnim zapowiadającym wydawnictwo „Gdzie jest Eis?”.

Podczas zorganizowanych przez Czarnego HIFI Q&A, jeden z fanów zapytał producenta, co ten sądzi o reedycji płyty Eisa. Odpowiedź Czarnego, który poza produkcją muzyczną jest obecnie jednym z pracowników Def Jamu, znajdziecie poniżej.

Polecane

Share This