Co dalej z Mobbyn? GSP o najbliższych planach


2019.10.08

opublikował:

Co dalej z Mobbyn? GSP o najbliższych planach

fot. mat. pras.

Po tym jak Belmondo przekazał przywództwo w Mobbyn GSP, dowiedzieliśmy się, że grupa zmieni nazwę. Mahatma zapowiadał, że poznamy ją w poniedziałek, ale wygląda na to, że musimy jeszcze chwilę poczekać. Póki co wiemy, że formacja nie zamierza odwoływać zaplanowanych koncertów, w tym tego, który ma się odbyć w najbliższy piątek w gdańskim Medyku.

Pracujemy dalej i działamy – deklaruje na profilu Mobbyn GSP. Na swoim prywatnym koncie raper mówi o planach wydania zapowiadanego od pewnego czasu mixtape’u.

Więcej informacji będzie, jak tylko Wrotas wróci z ZAiKS-u. Musiał załatwić sprawy w Warszawie i trochę mu się przeciągnęło, a musimy pewne rzeczy ustalić razem z nim. Mogę wam tylko powiedzieć, że „Mobbynators Mixtape” wychodzi. Będzie dużo mocniejszy niż miał być, ponieważ dojdą do niego numery na inne projekty również oraz solowe Belmondziaka, które nie powychodziły, moje, moje featy z paroma znanymi osobistościami z rapowej sceny i ogólnie parę wybranych przez nas fanartów – zapowiada Mahatma.

Polecane

Share This