Co dalej z Przemkiem Fergusonem? Raper zabiera głos, DJ Decks komentuje


2021.01.12

opublikował:

Co dalej z Przemkiem Fergusonem? Raper zabiera głos, DJ Decks komentuje

Po tym jak StoproRap zdecydowało się zawiesić współpracę z Przemkiem Fergusonem, pytanie o przyszłość rapera przez kilka miesięcy pozostawało bez odpowiedzi. Sytuacja zmieniła się wczoraj, kiedy na jednej z facebookowych grup poświęconych bitom pojawił się w wpis Przemka napisany z konta Kałacha.

Trochę mnie nie było, jeżeli zdrowie pozwoli to w lutym/marcu chciałbym nagrać album, do którego prosiłbym was o bity. Jak pewnie wiecie z mediów plotkarskich, hajs poszedł na melanż, możemy wam zapewnić dobre linijki i niepowtarzalny klimat. Paczki z bitami możecie wysyłać na maila: label@guntalkpolska.pl – napisał Ferguson.

Treść posta rapera na swoim fanpage’u opublikował Lil Konon. W komentarzu głos zabrał DJ Decks, dzięki czemu dowiadujemy się, że StoproRap nie zakończyło definitywnie współpracy z Przemkiem Fergusonem i to właśnie kanały labelu będą miejscem publikacji informacji na temat niepokornego rapera.

Jedyne oficjalne informacje na temat albumu Przemka będziecie mogli przeczytać w pierwszej kolejności na stronie StoproRap – zapewnia Decks.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This