Co dalej z Przemkiem Fergusonem?


2021.04.18

opublikował:

Co dalej z Przemkiem Fergusonem?

fot. Instagram / @przemek_ferguson

Wydawało się, że po podpisaniu kontraktu ze StoproRap kariera Przemka Fergusona nabierze tempa. Na przeszkodzie stanęły problemy artysty, które zaowocowały zawieszeniem go w wytwórni, a także przerwą na terapię odwykową.

Od dłuższego czasu zmagam się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, mój stan tak się pogorszył, że wymagał leczenia odwykowego i u psychiatry. Cały ten czas przebywałem w ośrodku odwykowym. Z dnia na dzień, kiedy trzeźwiałem, dochodziło do mnie, iż zawiodłem wiele osób, a niejedną upokorzyłem. Te wszystkie złe rzeczy zaczęły się kilka miesięcy po podpisaniu kontraktu fonograficznego. Zbiegły się również z chorobą mojego taty i jego śmiercią. Początki współpracy ze StoproRap przebiegały w całkowitej abstynencji, jednak później poległem, co przyniosło wiele szkód i porażek. Nadmierne spożywanie środków psychoaktywnych powodowało to, że nie byłem sobą. Nie potrafiłem pogodzić się z odejściem mojego taty, co nie jest jednak moim usprawiedliwieniem. W końcu cała sytuacja mnie przerosła i po namowie mojej mamy zdecydowałem się na leczenie. Zdaję sobie sprawę, że te kilka słów które dla was przygotowałem, nie naprawi od razu całej sytuacji, nawet tego nie mogę oczekiwać. Jednak ja nadal chcę spełniać swoje marzenie, którym jest tworzenie muzyki – pisał w lutym Przemek.

Sprawdź także: Paluch nadal będzie dogrywał featy ziomalom, ale od niektórych z nich zacznie brać pieniądze. Raper wyjaśnia, dlaczego się na to zdecydował

W drugiej połowie lutego na kanale StoproRap pojawił się klip do premierowego numeru Fergusona „M”. – Publikując „M” chcę definitywnie pożegnać się z przeszłością. Teraz się skupiam na tym, co przede mną i z czystą głową zaczynam pisać nowe rzeczy – komentował wówczas artysta. Po premierze numeru w mediach społecznościowych artysty znowu zapadła cisza, którą raper przerwał w tym tygodniu, dzieląc się z fanami dobrymi wieściami.

Cały mój legalny debiut powstanie we współpracy z Kudlem (producentem „M” – przyp. red.). Już niebawem pierwszy singiel z projektu – zapowiedział.

Wygląda na to, że relacje rapera i jego wydawcy na dobre się wyprostowały, ponieważ zapowiedź nowości pojawiła się także na instagramowym profilu StoproRap.

Niecałe dwa miesiące temu Przemek Ferguson wrócił z utworem „M”. Czas od premiery raper spędził na tworzeniu nowości, które zaprezentuje już wkrótce – obiecuje wytwórnia.

Czekacie na nowy materiał Przemka Fergusona?

Polecane

Share This