Co nowego u HooDoo Band? (wideo)


2013.07.17

opublikował:

Co nowego u HooDoo Band? (wideo)

HooDoo Band, w którym od sześciu lat śpiewa m.in. Alicja Janosz, wydaje nowy album CD&DVD „HooDoo Unplugged”, supportuje legendarnego Johna Mayalla, rewelację bluesa – Keba Mo i szykuje się do trasy z weteranem chicagowskiego bluesa – Carlosem Johnsonem.

Podczas festiwalu Rawa Blues odbędzie się oficjalna premiera nowej płyty, która jest zapisem audio i video koncertu zarejestrowanego w Centrum Sztuki Impart we Wrocławiu. Wydawnictwo zawiera zarówno utwory autorskie w zupełnie nowych aranżacjach, znane fanom funkowo-bluesowej formacji z ich debiutanckiej, złotej płyty, jak również hity grupy The Rolling Stones – któremu muzycy HooDoo Band oddają hołd – w wersjach, jakich dotąd nie było. Choć w trakcie koncertu pojawiły się momenty refleksji i wzruszeń, zarejestrowany na kilka kamer i świetnie zrealizowany koncert zakończył się szałem publiczności wbiegającej na scenę, by tańczyć i śpiewać wraz z muzykami.

Jednak to nie koniec wieści z obozu wrocławskiej formacji. 2 sierpnia zespół wystąpi przed pionierem muzyki rockowej oraz absolutną legendą światowego bluesa – Johnem Mayallem. Odbędzie się to w ramach Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty, gdzie pojawią się również Alice Cooper i Carlos Santana.

 

Natomiast podczas festiwalu Rawa Blues, formacja HooDoo zagra przed znakomitym bluesmanem – Kebem Mo. Jest to jeden z najlepszych przedstawicieli tego gatunku, grywał wspólne koncerty z BB Kingiem, Erikiem Claptonem i całą śmietanką światowej muzyki. Występ w katowickim Spodku będzie dla niego pierwszym koncertem w Polsce.

Na październik grupa zapowiada kolejną trasę koncertową z przyjacielem zespołu, gwiazdą chicagowskiego bluesa – Carlosem Johnsonem.

Poniżej przentujemy tracklistę oraz trailer wydawnictwa „HooDoo Unplugged”.

Tracklista:

1. Malted Milk

2. Sell My Monkey

3. Hoodoo Man Mlues

4. Fight No More

5. Party

6. I Can`t Stand It

7. He`s Just A Doggie

8. All I Need

9. I`m Free

10. Wild Horses

11. Beast Of Burden

12. Satisfaction

13. I Still Wonder

14. Under My Thumb

15. Broke And Hungry

Polecane

Share This