Co Słoń myśli o Tekashim?


2020.08.09

opublikował:

Co Słoń myśli o Tekashim?

Tekashi jest niewątpliwie jednym z najbardziej znienawidzonych raperów w środowisku hip-hopowym. 6ix9ine zdradził swoich kolegów z gangu, żeby ratować własną skórę. Za popełnione przestępstwa groziło mu ponad 40 lat więzienia. Dzięki zdradzie, kilku z jego byłych kompanów trafiło za kraty, a on jest już na wolności. Jeszcze w czasie wykonywania wyroku podpisał kontrakt na wydanie dwóch albumów (jeden w języku angielskim, drugi po hiszpańsku) warty 10 milionów dolarów. Jego nowe teledyski, nagrywane także w trakcie aresztu domowego biją rekordy popularności na YouTube. Ostatnio raper podpisał kontrakt na jeden koncert online, za który dostanie pięć milionów dolarów.  Tekashi nie skorzystał z możliwości wzięcia udziału w programie ochrony świadków – sam wynajął ochronę i  praktycznie codziennie na swoim Instagramie nabija się z gróźb kierowanych pod jego adresem.

SPRAWDŹ TAKŻE: Słoń: Jeb*ć faszyzm i ludzi z IQ zakrętki od majonezu

Podczas sesji Q&A na Instagramie Słonia, jeden z fanów zapytał go, co sądzi o Tekashim. Słoń odpowiedział krótko i dosadnie:

 – Na początku się jarałem, natomiast teraz zapraszam na hasiok (śmietnik) – napisał raper, publikując swoją odpowiedź na zdjęciu przedstawiającym kosze na śmieci.

Polecane

Share This