Co to jest ASMR? Dawid Podsiadło wyjaśnia


2021.02.18

opublikował:

Co to jest ASMR? Dawid Podsiadło wyjaśnia

foto: Jacek Kołodziejski

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski połączyli siły w podcaście zatytułowanym po prostu „Podsiadło Kotarski Podcast”. Pierwszy odcinek nowego formatu jest już dostępny od kilku dni, a teraz na ich kanale udostępniony został kolejny epizod podcastu. Dowiemy się z niego m.in. jak wygląda komunikowanie się z delfinami, co to jest ASMR i jak Dawid wytłumaczy to swojemu przodkowi z XIX wieku oraz, że tata artysty czeka na niego w domu z obiadem – syna nie ma, a kotlety stygną. Nowy odcinek „Podsiadło Kotarski Podcast” możecie obejrzeć poniżej.

SPRAWDŹ TAKŻE: Dawid Podsiadło wystąpił w „Królu”

Fani Dawida na pewno będą zadowoleni z podcastu, ale powiedzmy sobie szczerze – tym, na co naprawdę czekają w tym roku, jest nowy album wokalisty. Artysta już na początku października ubiegłego roku przyznał, że pracuje nad krążkiem i chce go wydać jeszcze w 2021. Od premiery „Małomiasteczkowego” na jesieni miną trzy lata. Niewykluczone, że do tego czasu artysta będzie miał już dla słuchaczy przygotowany czwarty krążek. Warto dodać wspomnieć, że trzy dotychczasowe pokryły się diamentami.

Dawid Podsiadło, jak co roku, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku odbył się 29. finał WOŚP, a artysta postanowił przeznaczyć na charytatywną aukcję własnoręcznie upieczony sernik. Licytujaćy walczyli nie o nie jeden, nie dwa, ale o aż trzy serniki Dawida Podsiadło. Ciasto będzie własnoręcznie upieczone przez artystę oraz osobiście dostarczone przez Dawida. Zwycięzca licytacji ma możliwość wybrania terminu dostawy i może odebrać sernik á la Podsiadło najpóźniej do 20 grudnia tego roku. Licytacja zakończyła się w niedzielę 14 lutego, a sernik wylicytowano za 40 200 złotych.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This