Co z płytą Tego Prestona? chillwagon wyjaśnia


2021.08.03

opublikował:

Co z płytą Tego Prestona? chillwagon wyjaśnia

fot. mat. pras.

Po śmierci Tego Prestona na profilu chillwagonu pojawiło się oświadczenie, z którego dowiedzieliśmy się, że jeden z laureatów chillwagon challenge miał na wydać album w barwach chillwagon.co.

Maciej dziś miał podpisać z nami kontrakt wydawniczy. Wielka kariera stała przed nim otworem. Jak część z was zauważyła, na serwisy cyfrowe wjeżdżają nowe utwory Maćka. Po zaginięciu próbowaliśmy wstrzymać ich publikację, niestety kwestie techniczne u dystrybutora uniemożliwiają natychmiastową blokadę uprzednio zgłoszonych premier. Mieliśmy zaplanowaną akcję szturm: cztery dni, cztery klipy, preorder wraz z informacją o dołączeniu Maćka do szeregu naszych artystów. Preston zaginął w dniu, kiedy miał pojawić się klip numer dwa, tego dnia zleciliśmy blokadę publikacji premier tych utworów.

Tym samym ucinamy wszelkie spekulacje dotyczące możliwej akcji promocyjnej i prosimy o uszanowanie tej sytuacji. Preston miał gotowy album, o którego losie zadecydują jego bliscy – mogliśmy przeczytać w oświadczeniu.

Nieco ponad dwa miesiące po tragedii dowiadujemy się, że krążek zatytułowany „Cherubin” ujrzy światło dzienne najszybciej, jak to będzie możliwe. Jeszcze w tym miesiącu ma się pojawić zapowiadający go singiel z udziałem Sitka.

Wraz z rodziną i przyjaciółmi Prestona robimy wszystko co w naszej mocy, aby album, który zostawił po sobie Maciek ujrzał światło dzienne jeszcze w tym roku. Chcemy oddać w wasze ręce ostatnie muzyczne dzieło Maćka w formie, która będzie jak najbardziej oddawała jego wizję tego krążka. Preston zostawił po sobie praktycznie ukończony materiał oraz kilka przygotowanych wcześniej klipów, za które odpowiada Jakub Hechner (@jakubkameruj) – człowiek, który był u boku Prestona od lat.

W niedalekiej przyszłości podamy wam więcej informacji na temat albumu „Cherubin”. Na ten moment chcieliśmy zapowiedzieć premierę utworu „71”, w którym gościnnie udzielił się Sitek. Utwór wraz z teledyskiem pojawi się na naszym kanale YouTube 19 sierpnia – czytamy w komunikacie, którego publikacji towarzyszy także fragment wideo z premierowym kawałkiem (drugi slajd w poniższym poście).

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez chillwagon 🥽 (@chillwagon)

Polecane

Share This