Coca-Cola nie będzie już współpracować z Beatą K.


2021.09.08

opublikował:

Coca-Cola nie będzie już współpracować z Beatą K.

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

W ubiegłą środę Beata K. została zatrzymana w Warszawie za jazdę pod wpływem alkoholu. Badanie potwierdziło podejrzenia policjantów, sama wokalistka Bajmu nie ukrywała, że dopuściła się niebezpiecznego zachowania.

Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że Was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa. Beata – komentowała w krótkim oświadczeniu.

Jedną z pierwszych konsekwencji, jakie spadły na wokalistkę, jest utrata możliwości kontynuowania współpracy z Coca-Colą. Artystka pojawiła się w tegorocznych reklamach Coca-Coli Zero i dziś wiemy już, że do nich nie wróci.

Nasza współpraca z artystką oraz kampania z jej udziałem dobiegły końca w lipcu tego roku. Pragniemy podkreślić, że firma Coca-Cola nie akceptuje jakichkolwiek przejawów łamania prawa ani zachowań, które mogą narażać innych na niebezpieczeństwo. Z całą stanowczością potępiamy jazdę po spożyciu alkoholu – skomentowało na prośbę serwisu Wirtualnemedia.pl biuro prasowe Coca-Coli.

Polecane

Share This