„Codziennie nowe rapsy, te same farmazony” – Peja i Magiera z pierwszym singlem zapowiadającym „Ricardo”


2021.05.07

opublikował:

„Codziennie nowe rapsy, te same farmazony” – Peja i Magiera z pierwszym singlem zapowiadającym „Ricardo”

fot. mat. pras.

Peja i Magiera długo kazali fanom czekać na pierwszy singiel zapowiadający ich nowy album „Ricardo”. Dopiero na dwa tygodnie przed premierą krążka w sieci pojawił się utwór tytułowy. Póki co utworu można posłuchać w serwisach streamingowych, a na kanale Rycha singiel pojawi się prawdopodobnie popołudniu.

Na „Ricardo” gościnnie pojawią się Kaz Bałagane, VNM, Hałastra, Sokół, Sztoss, Pezet, donGURALesko, Simpson, John Mojo, a także zagraniczni goście Landenfelt, Perro ZW. W trakcie Q&A Peja przyznał, że nikt mu nie odmówił, dlatego powyższa lista zawiera wszystkich, którzy dostali zaproszenie.

Premiera albumu 21 maja, wydawnictwo jest już dostępne w preorderze.

Peja spędził majówkę z rodziną, ale wieczorami cierpliwie odpowiadał na pytania fanów na Instagramie. Wśród poruszanych tematów znalazły się szanse na ewentualne współprace z innymi artystami w przyszłości. Peja przyznał, że chętnie nagrałby kawałek z Liroyem, zapowiedział, że jesienią usłyszymy go w jednym utworze z Pihem, a także wyznał, że przyklepał kooperacje z Waldemarem Kastą oraz Bonsonem (tę drugą w ostatnich dniach). Zapytany o to, czy jest szansa na to, że połączy kiedyś siły z Eldoką, raper odparł:

Trzeba by się wpierw pojednać jednak 😉

Pamiętamy beef Rycha ze składem Parias Eldoki, Włodiego i Pelsona, ale pamiętamy także, że Peja nie miał problemu, by kilka lat temu nazwać Włodiego legendą i oddać mu szacunek ze sceny Warsaw Challenge, niewykluczone więc, że z czasem raper pogodzi się także z Leszkiem.

Skoro jesteśmy już przy ewentualnych pojednaniach – z końcem 2015 roku rozeszły się drogi Rycha i DJ-a Decksa. Wciąż nie wiemy zbyt wiele na temat przyczyn, stąd naturalnym jest, że pojawiają się pytania o to, czy jest szansa na zgodę między weteranami z Poznania.

Choćby zaraz 🙂 Nigdy nie miałem z tym problemu – zadeklarował Peja.

Polecane

Share This