Coldplay nagrał epkę pod zmienioną nazwą


2018.11.28

opublikował:

Coldplay nagrał epkę pod zmienioną nazwą

foto: P. Tarasewicz

30 listopada ukaże się wyjątkowe wydawnictwo „Global Citizen EP1” towarzyszące festiwalowi Global Citizen. Dyrektorem artystycznym tegorocznej edycji jest lider Coldplay Chris Martin. Grupa świętuje imprezę wydając epkę, ale co ciekawe – nie robi tego pod nazwą, którą zna publiczność na całym świecie. Na potrzeby wydawnictwa zespół zmienił nazwę na Los Unidades.

Na złożonej z czterech utworów epce pojawią się Pharrell Williams, Stormzy, Cassper Nyovest, Stargate, Los Unidades, Jozzy, Jess Kent, Danny Ocean, Tiwa Savage, David Guetta czy Wizkid. Wydawcnitwo promuje piosenka „E-lo”, w której Los Unidades połączyli siły z Pharrellem i Jozzym.

„Global Citizen Festival: Mandela 100” odbędzie się w Johannesburgu 2 grudnia 2018 roku. Dochody z „Global Citizen EP1” zostaną przeznaczone na wsparcie misji organizacji w celu zakończenia skrajnego ubóstwa do 2030 roku i osiągnięcia Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Na scenie pojawią się Beyoncé, JAY-Z, Cassper Nyovest, D’banj, Ed Sheeran, Eddie Vedder, Femi Kuti, Pharrell Williams, Sho Madjozi, Tiwa Savage, Usher, Wizkid i Chris Martin.

Tracklista „Global Citizen EP1”:

1. Startgate – Rise Up ft. Nelson Mandela
2. Los Unidades & Pharrell Williams E-Lo ft. Jozzy
3. Cassper Nyovest & Los Unidades – Timbuktu ft. Stormzy & Jess Kent
4. Stargate & Los Unidades – Voodoo ft. Tiwa Savage, Wizkid, Danny Ocean & David Guetta

Polecane

Share This