Coma rządzi


2010.11.27

opublikował:

Coma rządzi

Doskonała passa zespołu Coma trwa w najlepsze! W najnowszym zestawieniu OLIS – najlepiej sprzedających się płyt w Polsce – w pierwszej dziesiątce znalazły się aż dwie płyty zespołu: na miejscu drugim Coma „Symfonicznie” oraz na pozycji siódmej anglojęzyczny album „Excess”.

„Symfonicznie” to zapis koncertu, który odbył się 23.06.2009 na Targu Węglowym w Gdańsku. Coma wystąpiła wtedy z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich i wykonała najważniejsze utwory ze swojego dorobku. „Excess” to anglojęzyczna płyta Comy, która ukazała się również w całej Europie 11 października 2010 roku. Na płycie znajduje się 9 kompozycji z albumu „Hipertrofia” zaśpiewanych po angielsku oraz 3 dodatkowe, premierowe utwory. „Excess” będzie dostępny także w USA i Rosji – album jak dotąd zbiera bardzo dobre recenzje w prestiżowych, zagranicznych pismach.

Płytę „Symfonicznie” promuje klip nakręcony do utworu „Zamęt”:


„F.T.M.O.” to premierowy utwór promujący „Excess”, do którego również powstał teledysk:


To nie koniec dobrych wiadomości. Trasa Power Off Coma od ponad miesiąca przyciąga do klubów, teatrów, filharmonii tłumy fanów oraz wszystkich chętnych zobaczyć ten wyjątkowy spektakl muzyczny łączący klasykę z rockowym brzmieniem.

Każdy kto uczestniczył już wydarzeniu Power Off Coma, miał możliwość poznania Comy, jej dorobku muzycznego zupełnie z innej strony. Nowe aranżacje, klasyczne instrumenty, specjalnie przygotowana oprawa świetlna, starannie dobrane nagłośnienie, miejsca oraz klimat, który integrował zespół z widownią… Wszystko to powodowało, że każdy koncert kończył się owacją na stojąco. Recenzje dziennikarzy i fanów po koncertach też dawały temu wyraz.

W związku z tym, że koncerty z trasy Power Off cieszą się tak dużą popularnością, że bilety wyprzedają się na długo przed planowaną datą koncertu, zespół wraz z organizatorami postanowił ponownie zagrać aż w trzech miastach- Warszawie, Łodzi i Wrocławiu

Aktualny plan trasy przedstawia się następująco:

27.11 Warszawa – Palladium

28.11 Białystok – Kino Pokój

02.12 Zielona Góra – Teatr Lubuski

03.12 Wrocław – Klub ETER

04.12 Głogów – Miejski Ośrodek Kultury5.12. Warszawa Palladium

18.12 Łódź – Klub Wytwórnia

19.12 Wrocław- Klub Eter

Tagi


Polecane

Share This