Conor McGregor zaatakował Machine Gun Kelly’ego na gali MTV, a potem powiedział, że nie wie, kto to jest

"Ja walczę z prawdziwymi zawodnikami, nie z białymi raperami, którzy wyglądają jak Vanilla Ice".


2021.09.13

opublikował:

Conor McGregor zaatakował Machine Gun Kelly’ego na gali MTV, a potem powiedział, że nie wie, kto to jest

Przed wczorajszą galą MTV VMA doszło do nieoczekiwanego incydentu z udziałem Machine Gun Kelly’ego i Conora McGregora. Gwiazdor UFC zaatakował MGK i oblał go drinkiem, a przynajmniej próbował, co możecie zobaczyć na poniższym nagraniu. Według TMZ zawodnik MMA chciał sobie zrobić zdjęcie, z artystą, ale ten mu odmówił, co miało wyprowadzić McGregora z równowagi. Sam fighter i jego management stanowczo zaprzeczają takiej wersji, ale nie chcą zdradzić, dlaczego Conor rzucił się na Colsona.

Do niczego nie doszło. Pojawiłem się tam i nie wiem, co się stało. Nie wiem nawet, kto to jest. To co mówią, to jakieś plotki, naprawdę do niczego nie doszło. Ja walczę z prawdziwymi zawodnikami, ludźmi, którzy umieją się bić. Na pewno nie z białymi raperami, którzy wyglądają jak Vanilla Ice. Nie wiem o nim nic, poza tym, że jest z Megan Fox – mówił w wywiadzie dla Entertainment Tonight Irlandczyk.

Management zawodnika podkreśla, że Conor na pewno nie prosił MGK o zdjęcie. Jego przedstawiciele podkreślają natomiast, że mają świadomość, iż MGK był na lipcowej walce McGregora, więc wygląda na to, że artysta nie jest dla nich do końca anonimowy.

Zobaczcie nagranie z incydentu i komentarz MGK.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez DJ Akademiks (@akademiks)

Polecane

Share This