Cool Kids Of Death przed 30 Seconds To Mars


2011.11.03

opublikował:

Cool Kids Of Death przed 30 Seconds To Mars

Przypomnijmy, że 7 listopada odbędzie się dodatkowy koncert 30 Seconds To Mars w Łodzi. Jared Leto i spółka mieli wystąpić w tamtejszej Atlas Arenie tylko dzień później, jednak ogromne zainteresowanie imprezą zachęciło organizatorów do zaproszenia formacji na jeszcze jeden występ.

7 listopada w roli supportu wystąpi kapela Cool Kids Of Death.

18:00 – otwarcie drzwi

19:00 – 19:30 Our Mountain

20:00 – 20:40 Cool Kids Of Death

21:00 – 22:30 30STM

30 Seconds To Mars

Zespół, stworzony przez braci Shannona i Jareda Leto oraz Tomo Milicevica, wydał do tej pory trzy albumy studyjne. Po wydaniu pierwszego z nich, zatytułowanego po prostu „30 Seconds To Mars”, pełen emocji śpiew Jareda Leto oraz rockowa oprawa na stadionową skalę zaskarbiły zespołowi wielu fanatycznych wyznawców na całym świecie. Drugi album, „A Beautiful Lie” zawierający takie przeboje jak „The Kill” i „From Yesterday” w wielu krajach zdobył wielokrotną platynową płytę. Pod koniec 2009 roku, 30 Seconds To Mars wydali trzeci album, „This Is War” zawierający single „Kings and Queens”, tytułowy „This Is War” i najnowszy, opatrzony kontrowersyjnym teledyskiem “Hurricane”. 30 Seconds To Mars są wielokrotnymi zwycięzcami nagród MTV Awards. Nic dziwnego; ich wysokobudżetowe wideoklipy nakręcone z kinową fabułą i epickim rozmachem są naprawdę wyjątkowe. W sumie, 30 Seconds To Mars sprzedali na całym świecie ponad trzy miliony płyt, a ich teledyski na YouTube obejrzało ponad sto milionów osób. Ogromny sukces nie oddzielił członków zespołu od fanów, wręcz przeciwnie – kiedy tylko mają okazję, starają się być blisko swojego odbiorcy.

Uwielbiani przez publiczność, 30 Seconds postanowili złożyć jej hołd, produkując dwa tysiące różnych okładek ostatniego albumu i umieszczając na nich twarze fanów. Na koncertach grupa przełamuje bariery dzielące ją od wielbicieli. Udowodnili to także podczas występów w Polsce, spotykając się z fanami i zapraszając ich na scenę do odśpiewania z zespołem finałowej kompozycji.

Polecane

Share This