Corey Taylor ostro reaguje na zarzuty byłego kolegi


2019.03.19

opublikował:

Corey Taylor ostro reaguje na zarzuty byłego kolegi

fot. Artur Rawicz / Show the Show

Po tym jak Chris Fehn zdecydował się pozwać Slipknot, twierdząc, że jest okradany przez kolegów, pewne stało się, że jego dni w zespole są policzone. Grupa odpowiedziała oświadczeniem, informującym, że muzyk grający na instrumentach perkusyjnych nie jest już częścią zespołu.

Slipknot skupia się na nagraniu albumu numer #6 i organizacji koncertów na całym świecie, najlepszych w naszej historii. Chris wie, dlaczego nie jest już częścią Slipknot. Jesteśmy rozczarowani, że wolał wskazywać palcem i wysuwać zarzuty, zamiast zająć się tym co istotne i nadal być częścią Slipknot. Wolelibyśmy, żeby nie podążał obraną ścieżką, ale ewolucja jest nieodłącznym elementem życia – czytamy w komunikacie.

Zdaniem Fehna pieniądze w zespole nie są rozdzielane w uczciwy sposób. Jako winnych całej sytuacji muzyk wskazuje dwóch członków grupy – wokalistę Coreya Taylora i grającego również na instrumentach perkusyjnych Shawna Crahana, czyli popularnego Clowna. Corey komentując sytuację na Twitterze, pisał: – Poczekajcie, aż prawda wyjdzie na jaw. Kiedy jeden z fanów zarzucił mu, że zachował się „ch***o” wobec Chrisa, nie przebierający w słowach Taylor odparł:

– Myślisz, że to ch***e? A co powiesz o fałszywym oskarżeniu o kradzież pieniędzy przez kogoś, o kogo się troszczyłeś i komu uwierzyło wielu fanów?

Polecane

Share This