Córka Beyonce nominowana do Grammy. Blue Ivy Carter ma 8 lat

Co ciekawe jej nazwisko trafiło na listę nominowanych dopiero 11 grudnia


2020.12.13

opublikował:

Córka Beyonce nominowana do Grammy. Blue Ivy Carter ma 8 lat

Blue Ivy Carter otrzymała pierwszą nominację do nagrody Grammy za udział w teledysku Beyonce, nagranego do utworu „Brown Skin Girl”.

Nazwisko 8-latki nie znajdowało się na liście nominowanych, gdy ukazała się ona w listopadzie, ale zostało dodane 11 grudnia na stronie internetowej Akademii. Obecnie pojawia się wraz z Beyoncé i WizKiD jako kandydatka do nagrody w kategorii Najlepszy teledysk. Przypomnijmy, że w tej kategorii nominowani zostali: „Life Is Good,” Future Featuring Drake, „Lockdown,” Anderson .Paak, „Adore You,” Harry Styles o „Goliath,” Woodkid.

To nie pierwszy raz, kiedy Blue Ivy Carter została doceniona za rolę w utworze i teledysku. Ona, wraz z Beyoncé, Saint JHN i WizKidem, zdobyła w zeszłym miesiącu nagrodę Soul Train Award za wideo roku, a także otrzymała nagrodę dla najlepszego duetu, grupy lub współpracy podczas NCAAP Image Awards w lutym.

Piosenka i towarzyszący jej teledysk ukazały się na wizualnym albumie Beyoncé „Black Is King”, opartym na filmie Disneya „Król Lew”.

Beyoncé zdobyła w tym roku najwięcej nominacji do nagrody Grammy w historii imprezy. Ma szansę na zdobycie dziewięciu nagród. Obecnie wokalistka ma na swoim koncie 79 nominacji i 24 wygrane.

Polecane

Share This