Córka Martyny Wojciechowskiej wchodzi do świata muzyki. Pierwszy klip już w sieci

„Nic nie sprawia Jej takiej przyjemności” - chwali się znana podróżniczka


2021.01.14

opublikował:

Córka Martyny Wojciechowskiej wchodzi do świata muzyki. Pierwszy klip już w sieci

Martyna Wojciechowska jest znaną dziennikarką i podróżniczką. Kobeita ma dwie córki: 12-letnią Marię oraz adoptowaną Tanzankę, 21-letnią Kabulę. Starsze dziecko Martyny postanowiło spróbować swoich sił w muzyce i właśnie udostępniła swój pierwszy oficjalny teledysk. Przypomnijmy: Wojciechowska zaopiekowała się Kabulą kilka lat temu. Dziewczyna była jedną z bohaterek odcinka programu podróżniczki, w którym Wojciechowska opowiadała o prześladowaniu osób z albinizmem w Tanzanii. Według tamtejszych wierzeń, są to osoby obdarzone niezwykłą mocą, a z części ich ciał produkuje się m.in. magiczne eliksiry czy amulety. Ręce lub nogi można kupić u szamanów, a osoby z albinizmem stają się ofiarami brutalnych ataków. Kabula jest właśnie jedną z takich ofiar. Dziewczyna została zaatakowana, ale napastnicy jej nie zabili (grozi za to kara śmierci). Położyli ją na desce i kilkoma machnięciami maczety odrąbali dziewczynie rękę na wysokości ramienia.

Wojciechowska początkowo zbierała pieniądze na edukację Kabuli, a potem postanowiła ją zaadoptować. Dziewczyna chciała zostać prawniczką, a teraz okazuje się, że ma ogromny talent muzyczny. W sieci pojawił się właśnie pierwszy klip córki Wojciechowskiej do piosenki zatytułowanej „Hukumu”.

Kabulka od zawsze była wyjątkowa, chciała się uczyć, zostać prawniczką i… śpiewać. Choć została tak ciężko doświadczona przez los to nadal ma odwagę realizować swoje marzenia! A nic nie sprawia Jej takiej przyjemności jak wyrażanie siebie poprzez śpiew!– napisała Martyna Wojciechowska na swoim Instagramie.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This