Courtney Love na liście Jeffreya Epsteina. „Mam nadzieję, że smaży się w piekle” – odpowiada wokalistka


2020.07.28

opublikował:

Courtney Love na liście Jeffreya Epsteina. „Mam nadzieję, że smaży się w piekle” – odpowiada wokalistka

Foto: P. Tarasewicz

Courtney Love znalazła się w książce adresowej Jeffreya Epsteina! Artystka jak tylko dowiedziała się o tym fakcie, wyraziła na swoim Twitterze nadzieję, że mężczyzna „smaży się w piekle”. Dodała także, że nie wie jak i dlaczego znalazła się w książce adresowej pedofila, ale jest to „przerażające”.

Co do mojego nazwiska w książce adresowej Epsteina: uważam, że jest to cholernie przerażające, że się tam znalazłam. Nigdy go nie znałam, nie spotkałam, ani nie wiedziałam kim był. Zbierał po prostu numery telefonów celebrytów. Koniec. Mam nadzieję, że smaży się w piekle Avīci – napisała Courtney Love.

SPRAWDŹ TAKŻE: RED wskazuje najlepszego rapera w Polsce i najbardziej niedocenionego

Avīci to ostatni krąg piekła w Buddyzmie. Trafiają tam osoby, które popełniły najcięższe grzech i przewinienia. Jeffrey Epstein to amerykański finansista i multimilioner, który został oskarżony o pedofilię, handel ludźmi i seks skandale. Epstein posiadał willę w Pal Beach, zamek w Santa Fe oraz dwa samoloty. Z jednego z nich, ochrzczonego „Lolita Express” , korzystać miał były prezydent USA, Bill Clinton. W sprawę zamieszani są także inni miliarderzy, europejskie rodziny królewskie czy Kavin Spacey i Chris Trucker. Przyjaźnił się także z Donaldem Trumpem. Jeffrey Epstein popełnił samobójstwo w więzieniu w Nowym Yorku w 2019 roku. Nawet po jego śmierci na wierzch wypływają kolejne seks-skandale, w które był zamieszany.

Polecane

Share This