Crazy Frog wraca w lipcu


2009.06.17

opublikował:

Crazy Frog wraca w lipcu

Postaci tej nie trzeba nikomu zapewne przedstawiać. Przez ostatnie kilka lat miliony sprzedanych płyt, miliony sprzedanych dzwonków oraz tapet ,miliony odtworzeń w Internecie jak i setki tysięcy sprzedanych video przez operatorów. Wielkie wyłupiaste oczy, zawsze głupkowaty uśmiech , plamki na skórze i stary motocyklowy Chełm – to atrybuty naszego małego bohatera, które pamiętają wszyscy i które również teraz pozostają na swoim miejscu i ponownie przyciągają wszystkich do siebie.

Tak jak kiedyś tak i teraz nasz mały, zielony bohater podróżuje po magicznej muzycznej krainie przeżywając niesamowite historie. Historie te ukazywane są w singlach i w video klipach, które są przygotowane do promocji albumu. Pierwsza z nich to praca jako dj – czyli najważniejsza persona w klubie, której zadaniem jest rozbujać wielki tłum spragniony pozytywnych dźwięków. DADDY DJ – to pierwszy singel promujący album EVERYBODY DANCE NOW. Singel ten to nowa wersja wielkiego hitu z Francji z roku 2000 z repertuaru DADDY DJ, który podbijał Europe i US oraz Daleki Wschód aż przez cały 2001 rok.

Kolejnym przystankiem naszej małej i szalonej żabki będzie Hollywood! Tam nauczy tańczyć dzieci, pracowników biurowych , managerów wielkich firm czyli po prostu wszystkich. Takie właśnie jest przesłanie całego albumu jak utworu CHA CHA SLIDE. Wybór nie był zbyt trudny ponieważ od kilku lat Polska oszalała na punkcie tańca! Za kilka miesięcy, kiedy spadnie śnieg i będzie już niewiele do końca roku nasz szalony bohater przeniesie nas w piękne górskie okolice i spędzi z nami ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA. A to wszystko przy przepięknym coverze LAST CHRISTMAS z repertuaru GEORGE MICHAEL’a. Takiego duetu jeszcze świat nie widział – ŚWIĘTY MIKOŁAJ i CRAZY FROG rozdają prezenty – co z tego wyniknie pokaże nam przepiękny klip.

Na albumie znajdziecie 20 utworów i wiele nowych wersji wielkich, światowych przebojów. Oprócz już wcześniej wspomnianych CRAZY FROG zaserwuje wam EVERYONE (z repertuaru BASSHUNTER), MAYA HI MAYA HU (czyli DRAGOSTEA DIN TEI z repertuaru O-ZONE), JUMP (z repertuaru VAN HALEN), NO LIMIT (z repertuaru 2 UNLIMITED), HOW DO YOU DO (anglojęzyczna wersja BUM „KANIKULY”), GONNA MAKE YOU SEWAT (EVERYBODY DANCE NOW) (z repertuaru C&C MUSIC FACTORY), JUST CAN’T GET ENOUGH (z repertuaru DEPECHE MODE) oraz PUSH IT (z repertuaru SALT’N’PEPA).

Premiera: 13 lipca 2009.

Polecane

Share This